تاریخ انتشار: ۰۳ مرد ۱۳۹۴

عملیات جست‌و‌جوی قاتل زن سی ساله مدیر شبکه اجتماعی که چند روز پیش در بلوار سانست هالیوود به ضرب گلوله کشته شد، صبح امروز (به وقت تهران) به نتیجه رسید و مرد مسلح بازداشت شد. به گزارش گذارنیوز مردی به نام ازوما اوبیوها به عنوان متهم به قتل یک مدیر شبکه اجتماعی بازداشت و قرار […]

عملیات جست‌و‌جوی قاتل زن سی ساله مدیر شبکه اجتماعی که چند روز پیش در بلوار سانست هالیوود به ضرب گلوله کشته شد، صبح امروز (به وقت تهران) به نتیجه رسید و مرد مسلح بازداشت شد.

به گزارش گذارنیوز مردی به نام ازوما اوبیوها به عنوان متهم به قتل یک مدیر شبکه اجتماعی بازداشت و قرار وثیقه‌ای یک میلیون دلاری برای وی صادر شد. مقتول که کری ژان ملویل نام داشت، در تاریخ ۵ ژوئیه (۱۴ تیر) هنگام قدم زدن با نامزدش در بلوار سانست هالیوود از پشت سر هدف گلوله یک تفنگ شکاری قرار گرفت و در جا کشته شد.

مکان جنایت

قاتل بلافاصله با استفاده از اتومبیل از صحنه جنایت گریخت شد و جست‌و‌جوی پلیس لس‌آنجلس برای یافتن وی از همان لحظه به جریان افتاد. هالیوود ریپورتر، ظهر روز شنبه گزارش داد که عملیات مأموران پلیس سرانجام به نتیجه رسید و فرد مظنون، مردی به نام ازوما اوبیوها، ۳۱ ساله که سابقه اختلاف مالی با مقتول داشت در ساعت ۷:۱۵ جمعه شب به وقت لس‌آنجلس (۶:۴۵ صبح شنبه در تهران) بازداشت شد.

کری ژان ملویل پیش از این به عنوان دستیار تولید در شرکت‌های فیلمسازی هالیوود فعالیت می‌کرد و اخیراً برای تأسیس شبکه اجتماعی خود و دنبال کردن حرفه‌ای مستقل در صنعت سرگرمی از کار کناره‌گیری کرده بود. بر اساس پروفایلی که از مقتول در شبکه اجتماعی لینکدین بر جا مانده، وی در ماه ژوئن به سمت مدیریت عامل یک شرکت مدیریت شبکه اجتماعی منصوب شده بود.

پرونده متهم به قتل قرار است سه روز دیگر به دادستان ارائه شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس