تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴

باشگاه‌هایی که خواهان جذب صادقیان هستند درخواست‌ رسمی خود را به باشگاه نفت تهران ارائه دهند.

به گزارش “گذار خبر”، سایت باشگاه نفت تهران نوشت: پس از بررسی‌هایی که کمیته نقل و انتقالات باشگاه نفت تهران انجام داد، به این جمع بندی رسید که پیام صادقیان، هافبک این تیم را در لیست فروش قرار دهد.

بر این اساس باشگاه‌هایی که خواهان جذب پیام صادقیان هستند می‌توانند پیشنهادات و درخواست‌ رسمی خود را در این خصوص به باشگاه نفت تهران ارائه دهند.

به نظر می رسد در باشگاه نفت تهران خبرهایی است و اختلاف بین کادرفنی و مدیریت باشگاه علنی شده است. چطور می شود در حالی که سرمربی تیم صادقیان را می خواهد کمیته نقل و انتقالات این باشگاه بدون مشورت با نظر سرمربی تصمیم به قراردادن نام یک بازیکن در لیست مازاد گرفته است؟  این مسئله نشان میدهد در باشگاه نفت اختلافاتی وجود دارد و مدیریت و سرمربی این تیم به راحتی نمی توانند منکر این مسئله شوند.

ناراحتی منصوریان از تعویق بازی با تراکتورسازی و سپس جبر سازمان لیگ مبنی بر برگزاری این بازی در روز دوشنبه و انتقاد شدید منصوریان از شخص مهدی تاج و واکنش قنبرزاده برخلاف نقدهای منصوریان خود نمونه دیگری از این اختلاف است.

باید منتظر شد و دید این گونه اظهار نظرهای متفاوت از سوی مدیریت و کادرفنی نفت چه سرانجامی دارد و آیا صلح بین طرفین برقرار می شود یا خیر.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس