تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با حضور در یکصد و دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان بودجه با هدف توسعه آموزش‌های پیش دبستانی خصوصا در مناطق محروم خبر داد. به گزارش ایسنا، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با حضور در یکصد و دهمین […]

[ad_1]

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با حضور در یکصد و دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان بودجه با هدف توسعه آموزش‌های پیش دبستانی خصوصا در مناطق محروم خبر داد.

به گزارش ایسنا، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با حضور در یکصد و دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان اصفهان  از اختصاص ۵۰ میلیارد تومان بودجه با هدف توسعه آموزشهای پیش دبستانی خصوصا در مناطق محروم خبر داد.

وی در ادامه گفت : در طول مدت وزارت فانی ۲۶ تفاهم نامه برای جلب مشارکت و استفاده از ظرفیت دستگاه‌های مختلف برای اجرائی شدن برنامه‌ها؛ مصوبات و فعالیتهای آموزش و پرورش منعقد شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به فعالیت رو به رشد و عالی شورای پروژه مهر آموزش و پرورش استان اصفهان گفت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری و اشاره به  شعار سال ۹۵ ( اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل) برنامه ریزیهای لازم در خصوص پروژه مهر ۹۵ انجام شده است که از نکات برجسته پروژه مهر ۹۵ می‌توان به استقرار پایه دهمف ساماندهی، برنامه ریزی، چاپ کتب درسی جدید، رشد ۱۸ درصدی در دوره پیش دبستانی، تجهیز هنرستانهای فنی و حرفه ای و کار دانش و همچنین ارائه آموزشهای فنی و حرفه ای در پایه دهم  اشاره کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس