تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] هیات دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل جلسه داد. به گزارش ایلنا، هیات وزیران در این جلسه مبلغ هزار و ۵۳ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال بابت جبران خسارات سیل استان ایلام، اختصاص داد. بر این اساس ۶۴۳ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال در بخش اعتبارات […]

[ad_1]

هیات دولت عصر یکشنبه به ریاست حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی تشکیل جلسه داد.

به گزارش ایلنا، هیات وزیران در این جلسه مبلغ هزار و ۵۳ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال بابت جبران خسارات سیل استان ایلام، اختصاص داد.


بر این اساس ۶۴۳ میلیارد و ۸۱۰ میلیون ریال در بخش اعتبارات هزینه‌ای در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای پرداخت کمک بلاعوض لوازم خانگی و معیشتی، تعمیر واحدهای مسکونی و تجاری، بازسازی واحدهای مسکونی شهری و روستایی و خدمات فنی و پشتیبانی آواربرداری و حمل مصالح و صدور پروانه ساختمانی و نیز مبلغ ۳۰۷ میلیارد ریال در اختیار سازمان برنامه و بودجه به صورت تملک دارایی‌های سرمایه‌ای برای بازسازی تاسیسات زیربنایی، عملیات آبخیزداری، بازسازی راه‌ها و ابنیه فنی و بازسازی و ساماندهی مسیل‌ها و تأسیسات کشاورزی اختصاص یافت.


هیات وزیران همچنین موافقتنامه حمل و نقل دریایی بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری کره مشتمل بر یک مقدمه و ۱۹ ماده را تصویب و اجازه مبادله اسناد آن را داد.


کابینه دولت یازدهم در جلسه روز یکشنبه همچنین مشکل پرداخت حق عضویت و سهمیه تعهدات سالانه مربوط در انجمن جهانی آژانس‌های تشویق سرمایه‌گذاری را حل کرد.


هیات دولت مبلغ ۲۰ میلیارد ریال نیز به صورت هزینه‌ای از محل اعتبارات قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل کشور به منظور پرداخت هزینه‌های انبارداری در اختیار گمرک جمهوری اسلامی ایران قرار داد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس