تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با هماهنگی اداره آموزش شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ و آموزش و پرورش بن کارت های لوازم التحریر و البسه بین ۷۰۰ نفر از دانش آموزان کم برخوردار در۱۱۹ مدرسه توزیع می شود. به گزارش ایسکانیوز سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اشاره به برگزاری جلسه راهبردی […]

[ad_1]

مدرسه د ورافتاده

با هماهنگی اداره آموزش شهروندی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۱ و آموزش و پرورش بن کارت های لوازم التحریر و البسه بین ۷۰۰ نفر از دانش آموزان کم برخوردار در۱۱۹ مدرسه توزیع می شود.

به گزارش ایسکانیوز سید عباس طباطبایی معاون اجتماعی و فرهنگی این منطقه با اشاره به برگزاری جلسه راهبردی با آموزش و پرورش؛ گفت: در راستای اجرای برنامه های مدیریت شهری با هدف کاهش فقر و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان کم بضاعت با دعوت تعدادی از خیرین محلی و اصناف و با استفاده از ظرفیت های موجود اقتصادی و اجتماعی بالقوه سطح منطقه، به منظور مشارکت طبقات مختلف جامعه در کمک رسانی به محرومین بستر مناسب ایجاد شده است.

طباطبایی افزود:با شناسایی دانش آمورانی که توانایی تأمین حداقل های شروع تحصیل خود را ندارند با همکاری خیرین ،قرارگاه جهادی امام رضا(ع) منطقه۱۱ و همراهی شهرداری منطقه نسبت به تهیه وسایل ضروری این دانش آموزان اقدام شد.

به گفته او درهمین راستا ۳۵۰۰ قطعه بن شهروند به مبلغ ۲۰۰٫۰۰۰ریال در مجموع ۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال جهت خرید از نمایشگاه های بازباران و فروشگاه شهروند از طریق مدیران مدارس در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

۱۰۵۱۰۵

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس