تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یحیی یوسف یوسف پور روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در شهرستان محمودآباد با اشاره به اهمیت آموزش وپرورش وتلاش همه جانبه دولت تدبیر وامید در این حوزه، اظهار داشت:۱۴طرح عمرانی با اعتبار حدود ۴۰ میلیارد ریال کلنگ زنی و به بهره برداری رسید. وی ادامه داد: در سال […]

[ad_1]

یحیی یوسف یوسف پور روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در شهرستان محمودآباد با اشاره به اهمیت آموزش وپرورش وتلاش همه جانبه دولت تدبیر وامید در این حوزه، اظهار داشت:۱۴طرح عمرانی با اعتبار حدود ۴۰ میلیارد ریال کلنگ زنی و به بهره برداری رسید.


وی ادامه داد: در سال ۹۴ حدود ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای ۴ طرح عمرانی به شهرستان محمودآباد اختصاص یافت.


فرماندار شهرستان محمودآباد ،تصریح کرد: این طرح ها شامل احداث مدرسه ،احداث سالن ورزشی و دارالقرآن بوده ودر سال جاری نیز ۸ طرح کلنگ زنی شده است.


رییس شورای آموزش وپرورش شهرستان محمودآباد ، افزود: وزارت آموزش و پرورش از جمله دستگاه های پرتلاش دولت یازدهم است که با حجم گسترده ای از دانش آموزان و فرهنگیان، فعالیت ها و برنامه هایی را در طول سه سال گذشته به تصویب و یا به مرحله اجرا رسانده است.


یوسف پوربا اشاره به اینکه در حوزه مدرسه سازی وکیفیت بخشی نیازمند مشارکت مردم هستیم ، گفت:مشارکت مردم و خیرین می تواند بخش اعظم بار مالی را از دوش دولت بردارد.


نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد تصریح کرد :سیاست برجسته ی شورای آموزش وپرورش در سال جاری باید ترغیب بخش خصوصی وخیرین در امر مدرسه سازی باشد .


وی گفت: اگر کشوری بخواهد به عزت مادی، سعادت معنوی، سیطره سیاسی، پیشروی علمی، آبادانی زندگی دنیا و هر آرزوی دیگر دست پیدا کند باید به آموزش و پرورش به عنوان یک کار بنیادی و مقدماتی لازم بپردازد.


یوسف پور با اشاره به اینکه ثروت اصلی هر ملتی،‌نیروی انسانی آن جامعه است، ادامه داد:‌آموزش و پرورش می تواند این ثروت را از حالت بالقوه به بالفعل در ‌آورد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس