تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] اختتامیه بیست‌و‌سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با معرفی برگزیدگان چهارشنبه ۱۷ شهریورماه در مجتمع فرهنگی فجر سنندج برگزار می‌شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، برگزیدگان بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ظهر چهارشنبه در اختتامیه جشنواره که با حضور هنرمندان و مسئولان برگزار می شود، […]

[ad_1]

جشنواره هنرهای تجسمی

اختتامیه بیست‌و‌سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان با معرفی برگزیدگان چهارشنبه ۱۷ شهریورماه در مجتمع فرهنگی فجر سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، برگزیدگان بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان ظهر چهارشنبه در اختتامیه جشنواره که با حضور هنرمندان و مسئولان برگزار می شود، معرفی می شوند.

۲۷ هنرمند داوری جشنواره را بر عهده دارند و جوایز برگزیدگان جشنواره در رشته های نقاشی، خوشنویسی، نگارگری، حجم، عکاسی، ارتباط تصویری(پوستر)، تصویرسازی، کاریکاتور و طراحی اهدا می شود و تجلیل از هادی ضیاالدینی و احمد خلیلی فرد؛ دو هنرمند کردستانی از دیگر برنامه های اختتامیه جشنواره است.

در این دوره جشنواره بیش از ۱۵۰ هنرمند جوان به صورت کارگاهی با حضور استاد کارگاه به مدت دو روز با یکدیگر رقابت کردند و آثاری را تولید کردند که همزمان با اختتامیه جشنواره نمایشگاهی از این آثار در مجتمع فرهنگی فجر سنندج برگزار می شود.

بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبیری رضوان صادق زاده که از ۱۴ شهریورماه آغاز شد، فردا به کار خود پایان می دهد.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس