تاریخ انتشار: ۳۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] آثار نخستین دوره حراج تخصصی فرش در ایران در روز ۵ شهریورماه توسط احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون چکش خواهد خورد. به گزارش ایسکانیوز، خانه حراج ملی پس از برگزاری دو دوره حراج ملی، تلاش دارد تا با برگزاری «نخستین حراج تخصصی فرش در ایران» توجه خریداران و علاقه‌مندان به این هنر اصیل […]

[ad_1]

آثار نخستین دوره حراج تخصصی فرش در ایران در روز ۵ شهریورماه توسط احمد نجفی بازیگر سینما و تلویزیون چکش خواهد خورد.

به گزارش ایسکانیوز، خانه حراج ملی پس از برگزاری دو دوره حراج ملی، تلاش دارد تا با برگزاری «نخستین حراج تخصصی فرش در ایران» توجه خریداران و علاقه‌مندان به این هنر اصیل ایرانی را به خود جلب کرده و این هنر را به جایگاه اصلی خود بازگرداند.

بنابراین گزارش نمایشگاهی از ۲۷ فرش منتخب در روزهای دوم، سوم و چهارم شهریورماه از ساعت ۱۰ صبح لغایت ۲۱ جهت بازدید عموم در سالن خانه همایش در خیابان فرشته، خیابان فیاضی، پلاک ۴۶ برپا خواهد شد و همچنین مراسم حراج در روز جمعه پنجم شهریور ماه در همین مکان توسط سید احمد نجفی چکش خواهد زد.

اگر تا زمان نمایشگاه فرشی مطابق معیارهای موجود معرفی شود به آثار نمایشگاه اضافه خواهد شد.

«خانه حراج ملی» تاکنون اقدام به برگزاری دو دوره حراج ملی آثاری در زمینه‌های نقاشی، نقاشی‌خط، تذهیب، خوشنویسی، مینیاتور، صنایع‌دستی، فرش دستباف و سوخت چرم کرده است که با توجه به اینکه دومین دوره «حراج ملی» نیز با تمرکز بر فروش صنایع دستی برای نخستین بار در کشور برگزار شد، با استقبال هنرمندان و هنردوستان مواجه شد.

۵۰۲۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس