تاریخ انتشار: ۲۷ بهم ۱۳۹۴

مهندس احمد مجیدی معاون سابق وزیر راه و شهرسازی در دولت دکتر روحانی که از حوزه اراک اعلام کاندیداتوری کرده بود صلاحیتش توسط شورای نگهبان احراز شد بخشی از رزومه ایشان را مرور میکنیم.

به گزارش “گذارنیوز”  مهندس احمد مجیدی در سال۱۳۳۴ در اراک به دنیا آمد. در سال ۵۳ وارد دانشگاه علم و صنعت ایران شد و در رشته مهندسی راه و ساختمان مدرک کارشناسی و در ادامه روند تحصیل کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرفت. همچنین موفق به اخذ مدارک بین المللی مدیریت بحران از سازمان ملل متحد گردید.
مشارکت فعال در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و مبارزاتی پیش و پس از انقلاب باعث شکل گیری شخصیت جامع او شد.
محرومیت ها و مشکلات عدیده فرهنگی در ماه های نخستین پس از پیروزی انقلاب و فرمان حضرت امام او را بر آن داشت تا با کمک دوستانش جهاد سازندگی استان مرکزی را تاسیس کند.
خدمات ارزنده ی جهاد سازندگی در سال های نخستین پس از انقلاب در شهر ها و روستاها خاطرات شیرینی از آن دوران در ذهن ها باقی گذاشته است.
با شروع جنگ تحمیلی روحیه تعهد و مسئولیت پذیری که از شاخصه های بارز جوانان آن دوران بود او را برای دفاع از خاک و ناموس وطن به جبهه های جنگ کشاند. دانش تخصصی وی را در زمره ی فرماندهان جنگ و به عنوان مدیر مهندسی ساختمان ستاد مرکزی سپاه پاسداران قرار داد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس