تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۴
روح‌الله حسینیان:

پرونده‌های مفاسد اقتصادی به هیچ وجه مربوط به دولت احمدی‌نژاد نیست و به دولت‌های قبل‌تر آن بر می‌گردد، این مسائل شایعاتی است که دشمنان برای تخریب چهره احمدی‌نژاد درست کردند.

به گزارش “گذارخبر” به نقل از پارسینه ، عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با اشاره به طرح اتهامات تخلفات اقتصادی و اختلاس هزاران میلیاردی در زمان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد، گفت:‌ پرونده‌های مفاسد اقتصادی به هیچ وجه مربوط به دولت احمدی‌نژاد نیست و به دولت‌های قبل‌تر آن بر می‌گردد، این مسائل شایعاتی است که دشمنان برای تخریب چهره احمدی‌نژاد درست کردند.

روح‌الله حسینیان با اشاره به حضور احمدی‌نژاد  در دوره دوازدهم انتخابات ریاست‌جمهوری، گفت:من بارها اعلام کرده‌ام و امروز نیز باز می‌گویم که در صورت شرکت احمدی‌نژاد در عرصه انتخابات، از وی حمایت می‌کنم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به موضوعات مطرح شده در رسانه‌ها مبنی بر بالا بودن جایگاه اجتماعی احمدی‌نژاد در کشور، ادامه داد: به نظر من پایگاه اجتماعی احمدی‌نژاد در کشور بسیار بالاتر از دیگران است، زیرا وقتی که مردم دوران مدیریت احمدی‌نژاد، سازندگی و توسعه تولید را به یاد می‌آورند، همگی حسرت آن دوران را می‌خورند.

وی همچنین درباره بروز صدها تخلف اقتصادی و اختلاس هزاران میلیاردی در زمان ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد و بازداشت جمعی از اطرفیان وی به این اتهام، گفت:‌ پرونده‌های مفاسد اقتصادی به هیچ وجه مربوط به دولت احمدی‌نژاد نیست و به دولت‌های قبل‌تر آن بر می‌گردد، این مسائل شایعاتی است که دشمنان برای تخریب چهره احمدی‌نژاد درست کردند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس