تاریخ انتشار: ۱۳ آبا ۱۳۹۴

آقای احمدی نژاد در طول مدتی که رییس جمهوربود تمامی موارد گفته شده را بکارگرفت و می توان گفت که ایشان هیچ وقت صادق نبوده ونخواهد بود.

به گزارش “گذارخبر” احمد کریمی اصفهانی درگفت و گو با سایت نواندیش در ارزیابی خود از فعالیت های انتخاباتی محمود احمدی نژاد اظهارکرد: طبق شواهد موجود و نقل قول یکی ازدوستان آقای احمدی نژاد، ایشان از زمانی که استانداراردبیل بودند براین موضوع تاکید داشتند که ما باید به صورتی عمل کنیم که راس پست ها را بدست بیاوریم و بخاطر همین، احمدی نژاد وهمراهانش برای پست ریاست جمهوری برنامه ریزی کردند.
وی با بیان اینکه معلوم نیست آقای احمدی نژاد خودش برای کارهایش برنامه ریزی می کند و یا سازمانی چنین کاری را انجام می دهد افزود: گفته می شود که احمدی نژاد درزمان استاندار بودنش براین موضوع هم تاکید داشت که باید از نردبان روحانیت بالا رفت  وکارخود را انجام داد هم چنین ایشان معتقد بودند که دروغ را باید آنقدر بزرگ گفت که حتی خانواده ی شخص هم آن را باورکند.
دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار در ادامه گفت: آقای احمدی نژاد در طول مدتی که رییس جمهوربود تمامی موارد گفته شده را بکارگرفت و می توان گفت که ایشان هیچ وقت صادق نبوده ونخواهد بود.
اصفهانی اظهارکرد: احمدی نژاد درحال حاضرفعالیت های خاص خود را دارد و به استان ها سفر می کند وگهگاه، نامه هایی هم ازمردم دریافت می کند و در برنامه های مختلف به شکلی خودش را آفتابی می کند تا دیده شود وبا این وجود اینکه او به فکرحضوردرعرصه سیاسی کشوراست برکسی پوشیده نیست.
وی گفت: درحال حاضرچهارده نفراز مسوولان و مدیران احمدی نژاد به دلیل فسادهایی که مرتکب شده اند درزندان هستند . من حاضرم دراین باره مناظره کنم و این را بگویم که احمدی نژاد دراین مملکت دچارچنان خلافی شد که فقط با گذشت زمان اثرات آن مشخص می شود .
این عضوجبهه پیروان خط امام ورهبری با مورد توجه قراردادن بهای نفت درزمان ریاست جمهوری احمدی نژاد اظهارکرد: درزمان او، ما یک دوره طلایی داشتیم ومی توانستیم زیربنای اقتصادی این مملکت را سامان دهیم . باید گفت حتی اگرخود احمدی نژاد آن پول ها را میل نکرده باشد ولی حتما حیف کرده است .
 اصفهانی با بیان اینکه احمدی نژاد قصد دارد موی دماغ اصولگرایان ومجلس دهم باشد گفت: او خودش را درحد کاندیداتوری مجلس نمی داند ولی قصد دارد تا اقلیتی را در مجلس داشته باشد تا بتواند اهداف خودش را دنبال کند.
دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازاربا اشاره به موضوع هدفمندی یارانه ها که درزمان ریاست جمهوری احمدی نژاد پایه گذاری شد گفت: این موضوع، اقتصاد مملکت را به خطرانداخت ومتاسفانه مردم کوچه و بازار نمی دانند که او دراین باره چه کرده است .جز بوجود آوردن گرانی ها، کرامت انسانی مردم ما نیز زیرسوال رفت .
وی اضافه کرد: با توجه به تمام آنچه درزمان احمدی نژاد واقع شد می توان ده ها کتاب نوشت  و خدارا شکر که اوبرای ادامه کارهایش  فرصت پیدا نکرد.
اصفهانی هم چنین درباره فعالیت های برخی مدیران دولت احمدی نژاد در راستای تخریب دولت فعلی نیز گفت : بعد ازمسوولیت احمدی نژاد برخی از وزرا و مدیرانش هم چنان اطرافش هستند ولی برخی سالم ماندند ومتوجه مشکلاتی که وجود داشت شدند.
وی ادامه داد : من نمی گویم دراین دولت مشکلی وجود ندارد ولی برخی ازهمان ها که با احمدی نژاد ماندند دنبال مشکل تراشی هستند درحالی که درنظامی همچون نظام ما نباید سخن غیرواقع گفت واگرچه نقدهردولتی قابل قبول است اما باید مرزبین نقد و تخریب شفاف باشد.
اصفهانی گفت: وقوع تخریب ازسوی هرکسی که باشد مورد تایید نیست و باید کرامت انسان و کرامت یک دولت را درنظام جمهوری اسلامی درنظرگرفت و حفظ کرد .

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس