تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۴
حجت السلام غرویان:

بهترین راه ممکن برای وحدت این است که احزاب و أفراد تعریف مشخصی از وحدت را إرایه دهند، وحدت این نیست که هرچه خود بگویند دیگران هم قبول کنند! مادامی که اینچنین تفکری وجود دارد رسیدن به وحدت ممکن نخواهد بود .

به گزارش “گذارخبر”  استاد حوزه و دانشگاه در خصوص بحث وحدت اصولگرایان و سرانجام این موضوع به خبرنگار نامه نیوز، گفت: اصولگرایان در حال رایزنى تا به وحدت و اجماع برسند ،اما با توجه به اختلاف نظرهاى که در میانشان وجود دارد تاکنون نتوانسته اند به وحدت برسند.

وی ادامه داد: بهترین راه ممکن برای وحدت این است که احزاب و افراد تعریف مشخصی از وحدت را ارائه دهند، وحدت این نیست که هرچه خود بگویند دیگران هم قبول کنند! مادامی که اینچنین تفکری وجود دارد رسیدن به وحدت ممکن نخواهد بود .

غرویان با اشاره به اینکه اصولگرایان اختلاف نظر دارند، خاطرنشان کرد: بعید میدانم به وحدت مورد نظر دست پیدا کنند، پایداری ها و موتلفه میانشان اختلاف نظر وجود دارد و به هیچ عنوان یکسان فکر نمیکنند؛ اینکه میگویند به وحدت دست یافته ایم در حد شعار است.

این استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه دکتر لاریجانی و قالیباف میتوانند در بحث انتخابات و وحدت مؤثر باشند خاطر نشان کرد: اقای لاریجانی با توجه به سابقه حضور در مجلس و اینکه یکی از محورهای اصلی مجلس محسوب میشود و اعتدالی که دارند می توانند نقش مؤثری را در برقرار کردن تعادل میان اصولگرایان و إصلاحات معتدل برقرار کند.

وی همچنین ادامه داد: قالیباف در درجه بعدی است، و به اعتبار شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و فعالیت در شهر تهران میتواند یک طیفی از اصولگرایان را با خود همراه کند اما قدرتی به اندازه دکتر لاریجانی ندارد.

محسن غرویان با بیان اینکه احمدی نژاد شخصیتی تفرقه انداز دارد، تصریح کرد: معتقدم وی جایگاهی در میان اصولگرایان ندارد و ورود ایشان بیش تَر از آنکه موجب وحدت شود موجب تفرقه  می‌شود! و شخصیت تفرقه اندازى هم دارد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس