تاریخ انتشار: ۱۸ خرد ۱۳۹۵

ریچارد فرای (تئوریسین مکتب ایرانی و معروف‌ترین ایران‌شناس CIA) بهمن ۸۶ به ایران آمد و بعد از رایزنی های متعدد، مرداد ۱۳۸۹ در اصفهان صاحب یک عمارت تاریخی به عنوان خانه ضخصی شد!

به گزارش “گذارنیوز”  آن روزها کسی به فکر «نفوذ» و رخنه در اصلی ترین نهاد کشور و راس امور اجرایی نبود و رییس مهرورز دولت پاکدستان به راحتی به جاسوس نشانه دار سیا، و دلال رابطه با روباه پیر، نشست و برخاست داشت.
در اسناد منتشر شده اما بایکوت شده از سوی دلواپسان آمده است: تئوریسین مکتب ایرانی از بهمن ۱۳۸۴ توانست با «حلقه انحرافی» ارتباطات نزدیکی برقرار کند، اما مکاتبات او با شخص رئیس جمهور از شهریور ۱۳۸۶ آغاز شد و احمدی‌نژاد در انتهای پاسخ به نامه فرای دعا کرد موانع ارتباط با آمریکا برداشته شود!!
در زمستان ۱۳۸۶ نیز «ریچارد فرای» موفق شد تا احمدی‌نژاد را ملاقات کند و از رهگذر این تماس‌ها، مرداد ۱۳۸۹ «مکتب ایرانی» از سوی «اسفندیار رحیم مشایی» به عنوان ایدئولوژی رسمی دولت معرفی شد.
در واقع، شبکه جاسوسی آکادمیک انگلیس و آمریکا توانستند به کمک حلقه انحرافی، گفتمان رئیس جمهور انقلابی عدالت پرور را به راحتی تغییر دهند و حالا بعد از ۶ سال بازهم احمدی نژاد، مشایی را خالص ترین نیروی کشور می داند!و دلواپسانی که امروز خیلی خودشان را هشیار نشان می دهند، آن روزها در چرت عمیق مهرورزی و عیش و نوش نفت سر سفره مردم!؟ بودند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس