تاریخ انتشار: ۲۴ آبا ۱۳۹۴
اعتراف وزیر سابق اطلاعات:

تنها ۱۵ تا ۲۰ درصد مشکلات اقتصادی فعلی را می‌توان به تحریم‌ها نسبت داد و ۸۰ درصد آن هیچ ارتباطی به تحریم‌ها ندارد.

به گزارش “گذارخبر” ، حجت‌الاسلام حیدر مصلحی، وزیر سابق اطلاعات، جمعه شب در مراسم سوگواری هیات فرهنگی مذهبی فدائیان ولایت در حسینیه مجتمع آموزش عالی امام (ره) قم اظهار کرد: در حالی که نقدینگی می‌تواند ظرفیت خوبی برای حل بسیاری از مشکلات کشور باشد، این مساله به بلای اقتصاد کشور تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز قدرت اسلام به عنوان انقلاب اسلامی ولوله عظیمی در جهان ایجاد کرده است، اظهار کرد: به عنوان نمونه حدود چهار سال است که همه ابرقدرت‌ها و مزدورانشان درمنطقه با سرمایه‌ای که هزینه کردند، خواستار کنار رفتن بشار اسد هستند، ولی انقلاب اسلامی در مقابل آنها ایستاده است.

مصلحی با بیان اینکه نظام اسلامی مسیر مقابله کشورهای مختلف با آمریکا را هموار کرده است، تصریح کرد: امروز ابرقدرتی مانند روسیه به خوبی فهمیده که یکی از کشورهای منطقه به نام ایران راه تقابل رو در رو با آمریکا را برای او باز گذاشته است.

پیش از مصلحی نیز بسیاری از اصولگرایان از جمله برخی اعضای حزب موتلفه و برخی نمایندگان جناح راست مثل احمد توکلی، پس از پایان دوره دولت احمدی‌نژاد نسبت به نحوه مدیریت اقتصادی او مطالب تندی را مطرح کرده و از انتخاب خود بصورت تلویحی ابراز پشیمانی کردند.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس