تاریخ انتشار: ۲۳ فرو ۱۳۹۵
علي اکبر جوانفکر:

دکتر احمدی نژاد درحال حاضر هیچ برنامه انتخاباتی ندارند.

علی اکبر جوانفکر، مشاور رسانه‌ای رئیس دولت‌ احمدی نژاد در گفتگو با خبرگزاری آریا به سوالات خبرنگار سیاسی آریا پاسخ داد.
– گفته می شود آقای احمدی نژاد قصد دارد سفرهایی را به استان های مختلف کشور برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ انجام دهد. آیا این موضوع را تایید می کنید؟
مطلب مندرج در سوال جنابعالی صحت ندارد و همانطور که قبلا نیز توضیح داده شده است، دکتر احمدی نژاد در حال حاضر هیچ برنامه انتخاباتی ندارند و سفرهای ایشان به شهرهای مختلف کشور نیز صرفا با هدف بازخوانی خط امام (ره) و تبیین آرمانهای انقلاب انجام می شود. صدها نهاد علمی و فرهنگی و گروه های مردمی، از جمله خانواده معظم شهدا و ایثارگران، ائمه محترم جمعه و جماعات، تشکل های دانشگاهی و دانشجویی ، بازاریان و صنوف مختلف با ارسال دعوت نامه یا امضاء طومارهایی از دکتر احمدی نژاد برای سفر به شهرهای مختلف کشور و سخنرانی در اجتماعات مردمی، دعوت به عمل آورده اند که امکان پاسخگویی به همه این درخواست ها ممکن نیست و دفتر رئیس جمهور سابق با ابراز شرمندگی، بسیاری از آنها را به وقت دیگری موکول کرده است. سفرهای دکتر احمدی نژاد به برخی از نقاط کشور در چارچوب اجابت بخش کوچکی از انبوه درخواست های مردم شریف ایران  انجام می شود.

– طی روزهای گذشته در رسانه های کشور به نقل از آقای احمدی نژاد انتقاداتی نسبت به عملکرد دولت روحانی و واکنش آقای احمدی نژاد به موضوع تایید و یا رد صلاحیت اشان مطرح شد. آیا این اظهارات به منزله ورود آقای احمدی نژاد به عرصه انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ است؟
دکتر احمدی نژاد همچنان در موضع سکوت قرار دارند و تا کنون هیچ سخنی در باره عملکرد دولت فعلی یا موضوعات مرتبط با انتخابات ایراد نکرده اند اما متاسفانه در فضای مسموم رسانه ای، شاهد انتشار مطالب خلاف واقع به نقل از دکتر احمدی نژاد هستیم که سوال شما نیز مهر تاییدی بر این موضوع است.

-در صورت ورود ایشان به عرصه انتخابات آیا اصولگرایان از وی حمایت خواهند کرد؟
بنده از شما به عنوان یک رسانه ارتباط جمعی درخواست می کنم تا به سهم خود، با اینگونه موضوعات، مسئولانه تر برخورد کنید زیرا همه باید تلاش کنند تا توجه مسئولان کشور به انجام وظایف قانونی خود و برآورده ساختن مطالبات به حق مردم در جهت پیشرفت و تعالی کشور معطوف باشد و از انتخاباتی کردن فضای کشور، ۱۵ ماه قبل از برگزاری انتخابات نیز پرهیز گردد.

-آخرین فعالیت ها و اقدامات آقای احمدی نژاد چیست؟
ایشان ضمن انجام مطالعات روزمره و برخی ملاقات ها، به مراجعات و نامه های مردمی رسیدگی می کنند و به عنوان استاد دانشگاه، به امور آموزشی و تدریس مشغولند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس