تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴

عمدتا تفکر تندروها و طرفداران احمدی نژاد است که بیشترین آسیب را به کشور زده است.

به گزارش “گذارخبر”  داریوش قنبری، سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس هشتم و فعال سیاسی اصلاح طلب، درباره راهبرد اصلاح طلبان برای مواجهه با دولت احمدی نژاد در انتخابات مجلس دهم به آریا گفت: عملکرد دولت احمدی نژاد به عنوان عملکرد تفکر اصولگرایی برای اصلاح طلبان دارای اهمیت زیادی است. اصلاح طلبان در کنار نقد عملکرد دولت احمدی نژاد نیاز دارند عملکرد مجالس چند دوره گذشته را که اصولگرایان در آن اکثریت را داشتند، نقد کنند.

وی افزود: جریان اصولگرا به نحله های مختلفی قابل تقسیم است. آنچه که اصلاح طلبان از آن احساس خطر می کنند عمدتا تفکر تندروها و طرفداران احمدی نژاد است که بیشترین آسیب را به کشور زده است. بنابراین در شرایط فعلی نیازی نیست که کل عملکرد اصولگرایان به شکل کلی مورد نقد قرار گیرد بهتر است بر اقدامات دولت احمدی نژاد به عنوان بخشی از تفکر اصولگرایی که به سمت افراط گرایش داشته متمرکز شوند. این دوران باید به شکل مناسبی نقد شود تا با نقد موثر این تفکر بتوانیم خطرات قدرت گرفتن اصولگرایان را به مردم تشریح کنیم. نباید احساس شود که دوران احمدی نژاد به تاریخ پیوسته است.

قنبری گفت: تفکر احمدی نژاد و طرفداران آن همچنان موجود و خطر آفرین است. احساس خطر جدی از ناحیه قدرت گرفتن مجدد این تفکر برای آینده کشور، نظام و منافع ملی هنوز وجود دارد و باید به شکل مناسبی استراتژی اصلاح طلبان گوشزد کردن خطرات شکل گیری یک دوران احمدی نژادی دیگری باشد و به تشریح چارچوب های تفکری بپردازند که در دوران احمدی نژاد حاکم بوده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس