تاریخ انتشار: ۲۳ اسف ۱۳۹۴

وکیل مدافع احسان مازندرانی، گفت: رسیدگی به اتهامات موکلم در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب پایان یافت و فردا (دوشنبه)آخرین لایحه دفاعی خود را به دادگاه تحویل خواهیم داد.

سیدمحمود علیزاده طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در رابطه با دادگاه احسان مازندرانی، مدیرمسئول روزنامه فرهیختگان، گفت: هفته گذشته و در تاریخ ۱۸ و ۱۹ اسفندماه دو جلسه رسیدگی به اتهامات موکلم در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به ریاست مقیسه برگزار شد.
وی ادامه داد: در دادگاه آخرین دفاعیات از موکلم اخذ شد و فردا قرار است آخرین لایحه دفاعی خود را به دادگاه تحویل دهیم.
وکیل مدافع احسان مازندرانی، خاطرنشان کرد: موکلم بیش از ۳۰ جلسه مورد بازجویی قرار گرفته که فقط در یک جلسه در رابطه با اتهاماتش مورد بازجویی قرار گرفته و مابقی جلسات بازجویی طبق گفته‌های خودش هیچ ارتباطی به اتهاماتش نداشته است.
علیزاده طباطبایی در رابطه با اتهامات موکلش، گفت: احسان مازندرانی به اتهام «اجتماع و تبانی و تبلیغ علیه نظام» از آبان‌ماه امسال بازداشت شده است.
وی با بیان این‌که «در پرونده موکلم بحث نفوذ مطرح نبوده است» تصریح کرد: نه در قرار مجرمیت و نه در کیفرخواست در پرونده موکلم بحث اینکه وی عامل نفوذی بیگانه باشد مطرح نشده است.
طباطبایی در رابطه با عیسی سحرخیز یکی دیگر از موکلانش، گفت: دادگاه موکلم به دلیل بیماری قلبی که داشتند تجدید شد و در حال حاضر وی در بیمارستان قلب بستری است.
وکیل مدافع عیسی سحرخیز در پاسخ به این پرسش که آیا تا پایان سال ۹۴ دادگاه وی برگزار می‌شود؟ گفت: با توجه به وضعیت جسمی موکلم بعید می‌دانم تا پایان امسال دادگاهی برای رسیدگی به اتهاماتش برگزار شود.
علیزاده طباطبایی در پایان خاطرنشان کرد: حق ما برای شکایت از رسانه‌هایی که نسبت به عیسی سحرخیز و احسان مازندرانی توهین، افترا و نشر اکاذیب را منتشر کردند، محفوظ است.
send print

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس