تاریخ انتشار: ۲۷ خرد ۱۳۹۵

– فرماندار روانسر گفت: احساس مسئولیت به ویژه در مسائل اجتماعی یکی از شاخصه های برجسته مردم این شهرستان است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از خبرنگار ایرنا حسین ویسمرادی روز چهارشنبه در کارگروه ارتقا امنیت اجتماعی روانسر که در فرمانداری این شهر برگزار شد افزود: مردم این شهرستان هر جایی که کوچکترین مسائل اجتماعی را مشاهده می کنند به مسئولان انعکاس می دهند.
وی تصریح کرد: همه ما مدیران باید این فرصت را غنیمت بشماریم و برای رفع معضلات و آسیب های اجتماعی تلاش کنیم.
فرماندار روانسر اظهار داشت: برای ارتقای امنیت در عرصه های مختلف نیازمند مشارکت مردم هستیم و بدون مشارکت مردم به ویژه در موضوع امنیت اجتماعی کاری پیش نخواهد رفت.
ویسمرادی ادامه داد: ما به عنوان خدمتگزاران مردم باید در این زمینه چاره اندشی و سپس آینده نگری کنیم و با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، میزان تهدیدهای اجتماعی را نیز کاهش دهیم.
وی اضافه کرد: اگر بخواهیم ناهنجاری های اجتماعی را کمرنگ کنیم باید امنیت اجتماعی را ارتقا دهیم و این کار باید استمرار داشته باشد.
رئیس کارگروه امنیت اجتماعی روانسر با بیان اینکه سرمایه های اجتماعی ما در سالیان گذشته دچار آسیب شده اند تاکید کرد: فرزند پروری و رعایت حقوق شهروندی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و در این زمینه توان و وقت بیشتری را صرف کنیم.
ویسمرادی افزود: همه دستگاه ها و نهادها باید با هماهنگی و هم افزایی زمینه اجرای مصوبه های این کارگروه ها را فراهم کنند.
وی از هجوم متکدیان فاقد هویت به این شهرستان در ماه مبارک رمضان که عمدتا معلول نیز هستند به شدت انتقاد کرد و ساماندهی و هدایت هر چه سریع تر آنان را خواستار شد.
شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد.
۸۰۶۶/۷۴۵۵

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس