تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس دبیرخانه کمیته انتخابات احزاب اصلاح طلب اظهار کرد: اولین جلسه کمیته انتخابات اصلاح طلب با حضور دبیران کل احزاب عضو در محل دبیرخانه این کمیته تشکیل و مقرر شد که احزاب اصلاح طلب استانی بتوانند در ستادهای انتخاباتی استانی احزاب اصلاح طلب عضو شوند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، آرش حبیبی […]

[ad_1]

رئیس دبیرخانه کمیته انتخابات احزاب اصلاح طلب اظهار کرد: اولین جلسه کمیته انتخابات اصلاح طلب با حضور دبیران کل احزاب عضو در محل دبیرخانه این کمیته تشکیل و مقرر شد که احزاب اصلاح طلب استانی بتوانند در ستادهای انتخاباتی استانی احزاب اصلاح طلب عضو شوند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا، آرش حبیبی با اعلام این خبر گفت: در این جلسه در خصوص انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ۹۶ و اجرایی کردن آیین نامه کمیته انتخابات مرکزی و تشکیل کارگروه های زیر مجموعه این کمیته و نیز نحوه اجرایی کردن کمیته های انتخابات استان ها تصمیم گیری شد.

وی افزود: در عین حال در این جلسه مقرر شد از کلیه افراد اصلاح طلب که دارای تشکیلات سراسری هستند، جهت حضور و همکاری فعال در کمیته مرکزی انتخابات و نیز از احزاب تشکل های استانی و منطقه ای جهت حضور در کمیته انتخابات استان ها دعوت شود.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس