تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) جهان محرابی در خصوص اقدامات بنیاد برکت در این استان اظهار داشت: بنیاد برکت برنامه ساخت ۲۹ مدرسه با ۱۷۷ کلاس درس و ۲۴ باب مسجد در این استان را در دست اقدام دارد. از این تعداد، بنیاد برکت تاکنون […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) جهان محرابی در خصوص اقدامات بنیاد برکت در این استان اظهار داشت: بنیاد برکت برنامه ساخت ۲۹ مدرسه با ۱۷۷ کلاس درس و ۲۴ باب مسجد در این استان را در دست اقدام دارد. از این تعداد، بنیاد برکت تاکنون ۱۵ مدرسه و ۷ مسجد را افتتاح و به بهره برداری رسانده است. این در حالی است که در آستانه سال تحصیلی جدید نیز شاهد افتتاح چند مدرسه دیگر در این استان خواهیم بود.


محرابی عنوان کرد: بنیاد برکت فعالیت های توانمندسازی اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خود را از سال ۸۹ در استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز کرده و در این مدت دو بخش احداث مدرسه و ساخت مسجد پیشرفت چشم گیری داشته است.


وی با اشاره به این که اقدامات بنیاد برکت به منظور محرومیت زدایی از مناطق کم تر توسعه یافته انجام می شود، افزود: از سال ۸۹ تاکنون بنیاد برکت برای ساخت مدارس برکت در استان اعتباری بالغ بر ۱۴۶ میلیارد و ۴۲۲ میلیون ریال و برای ساخت مساجد برکت در کهگیلویه و بویراحمد نیز مبلغ ۲۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه کرده است.


به گفته مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد به زودی شاهد افتتاح تعدادی دیگر از مساجد برکت در حال ساخت در استان خواهیم بود.


محرابی در پایان تأکید کرد: بنیاد برکت برای رفع محرومیت از مناطق محروم استان کهگیلویه و بویراحمد در سال های گذشته اقدامات بسیاری در حوزه های مختلف توانمندسازی اقتصادی، ساخت مدرسه و مراکز فرهنگی و مذهبی، امور زیربنایی و عام المنفعه داشته است که هم چنان ادامه دارند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس