تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا از رشت، مدیر راهداری گیلان بیان کرد: به منظور ایمن ‌ازی محور شریانی پونل- تالش در منطقه اردجان ۴٫۵ کیلومتر از مسیر که فاقد روشنایی بود به سیستم روشنایی تجهیز شد. ایران‌پرست با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح روشنایی در ایمن‌سازی محورها گفت: مهمترین کارکرد سیستم‌های روشنایی […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا از رشت، مدیر راهداری گیلان بیان کرد: به منظور ایمن ‌ازی محور شریانی پونل- تالش در منطقه اردجان ۴٫۵ کیلومتر از مسیر که فاقد روشنایی بود به سیستم روشنایی تجهیز شد.


ایران‌پرست با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای طرح روشنایی در ایمن‌سازی محورها گفت: مهمترین کارکرد سیستم‌های روشنایی ایجاد دید آسان و دقیق، امکان تشخیص وسایل‌نقلیه در فاصله مناسب، تشخیص به موقع موانع، عابران پیاده و احشام سرگردان هنگام تاریکی است که نتیجه ‌آن کاهش تصادفات و تلفات جاده‌ای و افزایش ضریب ایمنی ترافیک عبوری است.


وی افزود: به علت مسکونی بودن منطقه و نیز وجود تاسیسات و کارخانجات و واحدهای تجاری در حاشیه محور تصادفات زیادی در این منطقه رخ می‌داد که اجرای این روشنایی نقش بسزایی در ایمن‌سازی محور و کاهش تصادفات در این منطقه به همراه خواهد داشت.


ایران‌پرست با اشاره به هزینه اجرایی این عملیات گفت: برای احداث سیستم روشنایی محور پونل به اردجان همراه نصب یک عدد برج نوری در سه راهی پونل و تامین برق آن، اعتباری بالغ بر ۷۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات ملی صرف شده و در این مسیر ۸۶ اصله پایه و ۱۶۹ عدد چراغ نصب شده است.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس