تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرد که احتمالا وزرای خارجه روسیه و آمریکا امروز(چهارشنبه) گفتگوی تلفنی با هم داشته باشند. به گزارش ایسکانیوز به نقل ایسنا شبکه خبری المیادین اعلام کرد، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی گفت: ما چهار سند از اصل پنج سند توافقمان با آمریکا درباره سوریه را منتشر […]

[ad_1]

سخنگوی وزارت خارجه روسیه تأکید کرد که احتمالا وزرای خارجه روسیه و آمریکا امروز(چهارشنبه) گفتگوی تلفنی با هم داشته باشند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل ایسنا شبکه خبری المیادین اعلام کرد، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه در سخنانی گفت: ما چهار سند از اصل پنج سند توافقمان با آمریکا درباره سوریه را منتشر کردیم. سند پنجم دارای مسائل فنی و شامل داده‌ها و ارقامی بر روی خاک است و امکان انتشار آن وجود ندارد.

وی گفت: من پیش‌بینی می‌کنم که جان کری، وزیر خارجه آمریکا امروز بعد از انتشار توافق‌نامه‌مان با سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه تماس بگیرد. طرف آمریکایی کسی است که برخی جزئیات توافق‌نامه را به رسانه‌ها گفت.

زاخارووا تأکید کرد: به نظر من جان کری از اطلاعات فاش شده از سوی وزارت خارجه اطلاع نداشته است. پنتاگون با انتشار این توافق‌نامه مخالف بود چرا که هنوز برای همکاری با روسیه در سوریه به مرحله لازم نرسیده بود.

اخیرا وزرای خارجه آمریکا و روسیه به توافق آتش‌بس درباره سوریه دست یافتند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس