تاریخ انتشار: ۱۳ اسف ۱۳۹۳

-هاشمی شخصا ولع و علاقه ای برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان ندارد. به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام هاشم زاده هریسی ،عضو مجلس خبرگان رهبری  از نامه برخی نمایندگان مجلس خبرگان برای دعوت از هاشمی رفسنجانی جهت کاندیداتوری در انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان اظهار بی اطلاعی کرد و گفت :تا جایی که […]

-هاشمی شخصا ولع و علاقه ای برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان ندارد.

هاشمی

به گزارش گذارنیوز حجت الاسلام هاشم زاده هریسی ،عضو مجلس خبرگان رهبری  از نامه برخی نمایندگان مجلس خبرگان برای دعوت از هاشمی رفسنجانی جهت کاندیداتوری در انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان اظهار بی اطلاعی کرد و گفت :تا جایی که بنده اطلاع دارم آقای هاشمی شخصا ولع و علاقه ای برای کاندیداتوری در انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان ندارد چراکه احساس می کند ریاست دراین مجلس بار سنگینی است که الان از دوش ایشان برداشته شده است.
وی افزود:اگرچه آقای هاشمی علاقه ای به رییس شدن در مجلس خبرگان ندارد اما اگر نمایندگان این مجلس و دیگران از ایشان درخواست کنند یا مسائلی پیش بیاید که آقای هاشمی احساس کند کاندیدا شدنش لازم است دراین صورت شاید کاندیدا شوند.
عضو مجلس خبرگان ادامه داد:آقای هاشمی باوجود آنکه در دوران آیت الله مهدوی کنی می توانست کاندیدا شود اما  به احترام آقای کنی نامزد نشد در دوران آقای مشکینی هم با وجود تقاضایی که از آقای هاشمی داشتند اما ایشان نپذیرفت و گفت آقای مشکینی زینت مجلس خبرگان است .
وی گفت:آقای هاشمی زمینه رای خوبی در مجلس خبرگان دارد چراکه علما مدیریت ایشان را دیده اند .
هریسی اظهار داشت:متاسفانه برخی با سیاسی کاری انتخابات هیات رییسه مجلس خبرگان را بزرگ می کنند و با اتهاماتی که می زنند جو را برهم می زنند .
وی همچنین از اعلام انصراف هاشمی شاهردوی از کاندیداتوری برای ریاست مجلس خبرگان اظهار بی اطلاعی کرد و گفت:اگر آقای هاشمی رفسنجانی برای انتخابات ریاست مجلس خبرگان کاندیدا شود احتمال کناره گیری آقای هاشمی شاهردوی از کاندیداتوری وجود دارد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس