تاریخ انتشار: ۲۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] نیروهای تجسس از پیدا شدن پنج قطعه جدید در ماداگاسکار خبر دادند که می‌تواند به هواپیمای مفقود شده پرواز MH370 مالزی متعلق باشد. به گزارش ایسنا، در دو قطعه از قطعات پیدا شده علامت سوختگی مشاهده شده که در صورت تایید شدن، اولین بار است چنین نشانه‌هایی پیدا شده است. پرواز MH370 در مارس سال […]

[ad_1]

نیروهای تجسس از پیدا شدن پنج قطعه جدید در ماداگاسکار خبر دادند که می‌تواند به هواپیمای مفقود شده پرواز MH370 مالزی متعلق باشد.

به گزارش ایسنا، در دو قطعه از قطعات پیدا شده علامت سوختگی مشاهده شده که در صورت تایید شدن، اولین بار است چنین نشانه‌هایی پیدا شده است.

پرواز MH370 در مارس سال ۲۰۱۴ در مسیر کوالالامپور به پکن و با ۲۳۹ سرنشین ارتباط خود را با برج مراقبت از دست داد و ناپدید شد.

احتمال می‌رود این هواپیما در جنوب اقیانوس هند و پس از آنکه از مسیر منحرف شده، سقوط کرده است.

یکی از افراد حاضر در تیم تجسس گفت: مشخص نیست این علامت‌های سوختگی در آتش‌سوزی پیش از سقوط هواپیما به وجود آمده یا در نتیجه آتش‌سوزی پس از آن بوده است.

تمامی قطعات کشف شده جدید برای بررسی‌های بیشتر به اداره ایمنی حمل و نقل استرالیا فرستاده شده است. همچنین پیش از این تعدادی قطعه دیگر که به هواپیمای پرواز MH370 متعلق بوده در کشورهای نزدیک به ماداگاسکار پیدا شده بود.

به گزارش شبکه خبری بی‌بی‌سی، در جریان عملیات جست‌وجوی هواپیمای مفقود شده مالزی نیروهایی از چین، استرالیا و مالزی مساحت ۱۰۵ هزار کیلومتر مربع را جست‌وجو و بازرسی کرده‌اند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس