تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

یک شبکه آمریکایی از احتمال هک شدن رسانه های این کشور توسط هکرهای روسی و تحقیقات پلیس فدرال ایالات متحده در این زمینه خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از سی ان ان، پلیس فدرال آمریکا در حال تحقیق در مورد اقدام روسها در هک کردن رسانه های خبری آمریکایی از جمله نیویورک تایمز […]


یک شبکه آمریکایی از احتمال هک شدن رسانه های این کشور توسط هکرهای روسی و تحقیقات پلیس فدرال ایالات متحده در این زمینه خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از سی ان ان، پلیس فدرال آمریکا در حال تحقیق در مورد اقدام روسها در هک کردن رسانه های خبری آمریکایی از جمله نیویورک تایمز است.

به گزارش مهر،در همین ارتباط، مقامات آمریکایی تصریح می کنند: هکرهایی که مظنون به همکاری با سرویس اطلاعاتی روسیه هستند، یک سری اقدامات نفوذی سایبری در نیویورک تایمز و دیگر رسانه‌ها داشته اند. در ماه های اخیر، نفوذها توسط پلیس فدرال و دیگر ارگان های امنیتی تحت نظارت بوده است.

بازرسان ایالات متحده آمریکا بر این باورند که ظاهرا سازمان اطلاعاتی روسیه پشت قضیه بوده و هکرهای روسی رسانه های خبری را با هدف ایجاد راه نفوذ در میان دموکرات‌ها هک کرده اند.

به گفته تایمز، محتوای ایمیل کارمندان در گوگل پخش شده است. شبکه سی ان ان از گوگل در این باره توضیح خواسته است ولی هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

طبق آخرین گزارشها، سازمان اف بی آی از اقدام علیه گوگل خودداری کرده است.

۳۰۰۳۰۰منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس