تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۴

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از احتمال لغو پروانه هفته نامه توهین کننده به معاون امور زنان رئیس جمهوری خبر داد.

به گزارش “گذارخبر”  علی جنتی در جمع خبرنگاران در بندرعباس هدف از سفر خود به هرمزگان را دیدار با مردم این استان در سالروز ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) عنوان کرد و افزود: با توجه به فرارسیدن هفته وحدت و اینکه در استان هرمزگان اهل سنت و تشیع در کنار یکدیگر زندگی می کنند برای دیدار با مردم و نخبگان به این استان سفر کرده ایم.
وی در ادامه در پاسخ به سوالی در خصوص انتشار مطلب توهین آمیز به معاون امور زنان رئیس جمهوری در یکی از هفته نامه ها و اقدامات وزارت ارشاد در این خصوص، بیان داشت: این موضوع قرار است در جلسه آینده هیئت نظارت بر مطبوعات مورد بررسی و رسیدگی قرار گیرد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: این هفته نامه تا کنون سه بار با تصمیم هیئت نظارت بر مطبوعات به دلیل تخلفات توقیف شده و با توجه به این مسئله امکان دارد در جلسه آینده، این هفته نامه به دلیل این تخلفات با تصمیم هیئت نظارت بر مطبوعات لغو پروانه شود.
جنتی همچنین در مورد طرح واگذاری مجتمع های فرهنگی هنری به بخش خصوصی، اظهار داشت: در این طرح در استان هایی که بخش خصوصی توان مدیریت مجتمع های فرهنگی هنری را دارد این مجتمع ها واگذار خواهند شد اما تغییر کاربری نمی شوند و در بسیاری موارد نیز مجتمع ها به انجمن های فرهنگی و هنری واگذار شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس