تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مقامات محلی در شهرستان بادپخ در شرق افغانستان اعلام کردند که این شهرستان تحت محاصره طالبان قرار دارد و در صورتی عدم اعزام نیروهای کمکی، سقوط خواهد کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، مقامات محلی در شهرستان بادپخ ولایت لغمان با در مورد سقوط این شهرستان ابراز نگرانی کردند. از سوی دیگر، […]

[ad_1]

احتمال سقوط شهرستان «بادپخ» در شرق افغانستانابراز نگرانی مقامات محلی از سقوط مرکز ولایت «لغمان» افغانستان توسط طالبانرئیس شورای ولایت «لغمان» هدف قرار گرفت

مقامات محلی در شهرستان بادپخ در شرق افغانستان اعلام کردند که این شهرستان تحت محاصره طالبان قرار دارد و در صورتی عدم اعزام نیروهای کمکی، سقوط خواهد کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از تسنیم، مقامات محلی در شهرستان بادپخ ولایت لغمان با در مورد سقوط این شهرستان ابراز نگرانی کردند.

از سوی دیگر، سخنگوی طالبان نیز گفته است که پاسگاه‌های اطراف شهرستان بادپخ در محاصره این گروه قرار دارد.

مقامات محلی در شرق افغانستان نیز سه هفته قبل با اشاره به اینکه «مطیع الله صافی» فرمانده پلیس امنیت ولایت لغمان در درگیری با طالبان زخمی شده است از احتمال سقوط مرکز این ولایت خبر دادند.

این مقامات گفته بودند که درگیری سختی بین نیروهای امنیتی این ولایت و طالبان افغان در چند کیلومتری مهترلام ادامه دارد.

مقامات محلی ولایت لغمان تصریح کردند: در صورتی که درگیری‌ها ادامه یابد و نیروهای کمکی به این منطقه اعزام نشوند، مرکز ولایت لغمان سقوط خواهد کرد.

در ماه جاری حملات گروهی طالبان در نقاط مختلف افغانستان افزایش یافته است.

دو روز قبل نیز ۱۰۰ نظامی تازه نفس آمریکایی برای مبارزه با طالبان وارد شهر لشکرگاه در ولایت هلمند شدند.

۳۰۳۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس