تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید گفت: دیدار فراکسیون امید با رئیس جمهور فرصتی مناسب برای ارائه راهکار برای حل مشکلات است. به گزارش ایسکانیوز به نقل باشگاه خبرنگاران جوان “محمدرضا تابش” عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید ، ضمن اشاره به دیدار قریب‌الوقوع اعضای فراکسیون متبوع خود با رئیس جمهور گفت: ما از ابتدا در […]

[ad_1]

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید گفت: دیدار فراکسیون امید با رئیس جمهور فرصتی مناسب برای ارائه راهکار برای حل مشکلات است.

به گزارش ایسکانیوز به نقل باشگاه خبرنگاران جوان “محمدرضا تابش” عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید ، ضمن اشاره به دیدار قریب‌الوقوع اعضای فراکسیون متبوع خود با رئیس جمهور گفت: ما از ابتدا در عین حمایت از حجت‌الاسلام روحانی خواهان برقراری ارتباط با وی برای بیان دغددغه‌ها، نقدها و پیشنهادات بودیم.

نماینده مردم اردکان با بیان اینکه پیام‌های خود را در این رابطه از طریق نوبخت و حجت‌الاسلام انصاری معاونان رئیس جمهور ارسال کردیم، افزود: اکنون قرار است فرصتی برای ارائه مشکلات و مسائل موجود به صورت حضوری فراهم شود تا اعضای فراکسیون امید هم از دیدگاه‌های روحانی مطلع شوند.

تابش با تاکید براینکه فراکسیون امید قوی‌ترین و پرتعدادترین فراکسیون تخصصی مجلس است، بیان داشت: این دیدار فرصت خوبی خواهد بود تا در سایه تعامل حداکثری، راهکار بیشتری برای برون رفت از تنگناها و مشکلات ارائه شود.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید خاطرنشان کرد: زمان این دیدار هنوز مشخص نشده و قرار است رئیس جمهور در این مورد تصمیم‌گیری کند.

۲۰۶/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس