تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] روز جمعه لوپتگی اولین لیست خود برای تیم ملی اسپانیا را اعلام خواهد کرد که گفته می‌شود خبری از کاسیاس در این لیست نخواهد بود. خبرگزاری مارکا از احتمال حضور ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا به عنوان دستیار لوپتگی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا خبر داد. به گزارش “ورزش سه”، روز جمعه لوپتگی […]

[ad_1]

روز جمعه لوپتگی اولین لیست خود برای تیم ملی اسپانیا را اعلام خواهد کرد که گفته می‌شود خبری از کاسیاس در این لیست نخواهد بود.

خبرگزاری مارکا از احتمال حضور ایکر کاسیاس، کاپیتان تیم ملی اسپانیا به عنوان دستیار لوپتگی روی نیمکت تیم ملی اسپانیا خبر داد.

به گزارش “ورزش سه”، روز جمعه لوپتگی اولین لیست خود برای تیم ملی اسپانیا را اعلام خواهد کرد که گفته می‌شود خبری از کاسیاس در این لیست نخواهد بود. طبق گزارش مارکا، لوپتگی با گلر پورتو ملاقاتی داشته و درباره حضور او به عنوان دستیار روی نیمکت اسپانیا صحبت کرده است.

 

 

با این حال انتظار می‌رود که دیگر خبری از کاسیاس در لیست تیم ملی اسپانیا نباشد و او از لاروخا کنار گذاشته شود تا جا برای دروازه بان های جوان تر باز شود و دخیا نیز با خیالی راحت درون دروازه قرا بگیرد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس