تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] با جذب احتمالی پاکو آلکاسر، احتمالا پرونده نقل و انتقالات تابستانی بارسلونا بسته خواهد شد اما با این تفاسیر، شاید منیر الحدادی، با توجه به کاهش احتمالی زمان بازی کردن، بارسلونا را ترک کند. اگر انتقال پاکو آلکاسر، مهاجم والنسیا به بارسلونا قطعی شود، احتمالا منیر الحدادی این تیم را به مقصد سلتاویگو ترک […]

[ad_1]

با جذب احتمالی پاکو آلکاسر، احتمالا پرونده نقل و انتقالات تابستانی بارسلونا بسته خواهد شد اما با این تفاسیر، شاید منیر الحدادی، با توجه به کاهش احتمالی زمان بازی کردن، بارسلونا را ترک کند.

اگر انتقال پاکو آلکاسر، مهاجم والنسیا به بارسلونا قطعی شود، احتمالا منیر الحدادی این تیم را به مقصد سلتاویگو ترک خواهد کرد.

به گزارش “ورزش سه”، با جذب احتمالی پاکو آلکاسر، احتمالا پرونده نقل و انتقالات تابستانی بارسلونا بسته خواهد شد اما با این تفاسیر، شاید منیر الحدادی، با توجه به کاهش  احتمالی زمان بازی کردن، بارسلونا را ترک کند.

 

 

 

 

از سلتاویگو به عنوان جدی ترین مشتری منیر نام برده شده است. با ترک بارسلونا و پیوستن به سلتا، استعداد منیر شکوفاتر خواهد شد و با توجه به حضور این تیم در لیگ اروپا، تجربه منیر الحدادی نیز افزایش خواهد یافت.

 

البته تیم های زیادی از لیگ جزیره نیز خواهان جذب منیر هستند. اما یک انتقال قرضی، می تواند گزینه بهتری برای این بازیکن ۲۰ ساله باشد. منیر تا به حال ۴۵ بار با پیراهن بارسا به میدان رفته و موفق به زدن ۱۰ گل شده است.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس