تاریخ انتشار: ۰۱ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو هیأت رئیسه مجلس از نشست مشترک اعضای هیأت تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت با وزیر بهداشت و کمیته تحقیق و تفحص هیأت رئیسه خبر داد. اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه امروز (دوشنبه) که با حضور وزیر و معاونین وزارت بهداشت ، اعضای هیأت تحقیق و […]

[ad_1]

یک عضو هیأت رئیسه مجلس از نشست مشترک اعضای هیأت تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت با وزیر بهداشت و کمیته تحقیق و تفحص هیأت رئیسه خبر داد.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه امروز (دوشنبه) که با حضور وزیر و معاونین وزارت بهداشت ، اعضای هیأت تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت و کمیته تحقیق و تفحص هیأت رئیسه مجلس برگزار شد، نمایندگان متقاعد شدند که بیشتر اطلاعات خود را در راستای سوالات و ابهاماتشان از وزارت دریافت کنند و اگر در مورد سوالات شان قانع شدند ادامه تحقیق و تفحص متوقف خواهد شد.

وی افزود:‌ خوشبختانه فضای مثبتی بر این جلسه حاکم بود و به نظر می‌رسد اگر جلسات آتی نیز به همین منوال برگزار شود و دغدغه های نمایندگان برطرف شود این تحقیق و تفحص متوقف خواهد شد.

این عضو هیأت رئیسه مجلس در پایان گفت که جلسات مشترک با مسئولین وزارت بهداشت ، اعضای هیأت تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت و کمیته تحقیق و تفحص هیأت رئیسه همچنان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس