تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

انتشار گزارشها مبنی بر جاسوسی رژیم صهیونیستی از محل مذاکرات هسته ای در اروپا، مذاکره کنندگان را بر آن داشت تا به بررسی احتمال تغییر محل میزبانی مذاکرات بپردازند. به گزارش گذارنیوز با توجه به اهمیت و حساسیت روز افزون مذاکرات و نزدیک شدن به زمان ضرب الاجل تعیین شده، احتمال دارد مذاکره کنندگان تغییر […]

انتشار گزارشها مبنی بر جاسوسی رژیم صهیونیستی از محل مذاکرات هسته ای در اروپا، مذاکره کنندگان را بر آن داشت تا به بررسی احتمال تغییر محل میزبانی مذاکرات بپردازند.

مذاکرات

به گزارش گذارنیوز با توجه به اهمیت و حساسیت روز افزون مذاکرات و نزدیک شدن به زمان ضرب الاجل تعیین شده، احتمال دارد مذاکره کنندگان تغییر محل مذاکرات از وین اتریش به شهر یا حتی کشوری دیگر را پیگیری کنند.

پیش از این جمهوری اسلامی ایران طی یادداشت های رسمی جداگانه به وزارت های خارجه اتریش و سوییس مراتب نگرانی جدی دولت ایران از امنیت اماکن محل برگزاری مذاکرات هسته ای را به دولت‌های اتریش و سوئیس اعلام و از وزارت خارجه اتریش تشدید تدابیر امنیتی در محل مذاکرات را خواستار شده بود.

ایران نگرانی جدی خود را از امنیت اماکن محل برگزاری مذاکرات هسته‌ای اعلام کرد.  سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین و برن طی یادداشت‌های رسمی جداگانه به وزارت‌های خارجه اتریش و سوییس با اشاره به اخبار منتشر شده اخیر مراتب نگرانی جدی دولت ایران از امنیت اماکن محل برگزاری مذاکرات هسته‌ای را به دولت‌های اتریش و سوئیس اعلام کرد و خواستار اطلاع از نتایج تحقیقاتی شد که در این زمینه انجام می‌شود.

به گزارش به نقل از واحد مرکزی خبر؛ همچنین از وزارت خارجه اتریش خواسته شده در اسرع وقت٬ هرگونه تدابیر لازم را برای تامین امنیت محل مذاکرات از جمله اتخاذ تدابیر بیشتر حفاظت سایبری اتخاذ کند.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس