تاریخ انتشار: ۰۵ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] دفتر نمایندگی حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران، به گفته مسئولان این دفتر، در معرض تعطیلی قرار گرفته است. به گزارش ایرنا، ناظم دباغ نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران روز دوشنبه در گفت وگو با آژانس خبری «دواروژ» از حکومت اقلیم کردستان عراق خواست نسبت به ارسال بودجه این نمایندگی هرچه سریعتر […]

[ad_1]

دفتر نمایندگی حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران، به گفته مسئولان این دفتر، در معرض تعطیلی قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، ناظم دباغ نماینده حکومت اقلیم کردستان عراق در تهران روز دوشنبه در گفت وگو با آژانس خبری «دواروژ» از حکومت اقلیم کردستان عراق خواست نسبت به ارسال بودجه این نمایندگی هرچه سریعتر اقدام کند و در غیر این صورت این نمایندگی تعطیل خواهد شد.

وی افزود: بیش از ۱۰ ماه است که هیچ بودجه ای در اختیار این نمایندگی قرار نگرفته و به همین دلیل اجاره ساختمان و نمایندگی و حقوق کارکنان پرداخت نشده است و اگر این روند ادامه یابد با مشکل جدی روبه رو خواهیم شد.

به گفته ناظم دباغ حقوق تمام نمایندگی های حکومت اقلیم در خارج از کشور پرداخت نشده و اما بدلیل اینکه آنها باید بطور روزانه به کار مراجعان رسیدگی کنند، لذا باید این مشکل هرچه سریعتر حل و فصل شود.

حکومت اقلیم کردستان عراق در پی بروز مشکلات با بغداد بر سر نحوه فروش نفت و بازگرداندن درآمدهای اقلیم به بغداد تاکنون نتوانسته است بر مشکلات مالی پیش آمده غالب شود.

در همین راستا حکومت اقلیم کردستان عراق در یک برنامه ریاضتی حقوق کارکنان را در اقلیم به نصف کاهش داده است.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس