تاریخ انتشار: ۰۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که مگس های سفید می‌تواند باعث بروز آلرژی شود که باید هر چه سریعتر با این حشرات مقابله شود. بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برای پرداختن به بیماری‌های ناشی از مگس‌های سفید باید به صورت تخصصی نوع حشره مشخص شود، ولی به طور […]

[ad_1]

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که مگس های سفید می‌تواند باعث بروز آلرژی شود که باید هر چه سریعتر با این حشرات مقابله شود.

بهروز بنیادی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برای پرداختن به بیماری‌های ناشی از مگس‌های سفید باید به صورت تخصصی نوع حشره مشخص شود، ولی به طور کلی این حشرات می‌توانند باعث بروز آلرژی شوند.

وی توضیح داد: برخی از حشرات به دلیل تماس با چشم، دهان و به طور کلی پوست می‌توانند عوارضی همچون قرمزی چشم، خارش  و آلرژی را به دنبال داشته و حتی برای آن دسته از افرادی که زمینه آسم دارند، حمله آسم را منجر شوند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان در عین حال گفت:‌ با توجه به اینکه بدن دارای سیستم دفاعی است حتی اگر این حشرات وارد بدن شود مکانیزم های دفاعی همچون سرفه و عطسه این حشرات را از بدن خارج می‌کند ولی با این وجود بروز آلرژی و ایجاد حساسیت دور از ذهن نیست.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس