تاریخ انتشار: ۰۳ تیر ۱۳۹۴

در حالی که گفته می شود جواد نکونام هم در راستای حضور بازیکنان قدیمی این تیم به استقلال بازخواهد گشت، مذاکرات کاپیتان تیم ملی و استقلال به بن بست رسیده است. به گزارش گذار نیوز، جواد نکونام امیدوار بود با تغییرات روی نیمکت استقلال در فصل آینده بار دیگر پیراهن استقلال را بر تن کند […]

در حالی که گفته می شود جواد نکونام هم در راستای حضور بازیکنان قدیمی این تیم به استقلال بازخواهد گشت، مذاکرات کاپیتان تیم ملی و استقلال به بن بست رسیده است.

نکونام

به گزارش گذار نیوز، جواد نکونام امیدوار بود با تغییرات روی نیمکت استقلال در فصل آینده بار دیگر پیراهن استقلال را بر تن کند و احتمالا در جمع آبی پوشان از فوتبال خداحافظی کند. اما به احتمال زیاد او فصل آینده در تیم الشحانیه قطر خواهد بود. هافبک تیم اوساسونا که به محض حضور پرویز مظلومی در استقلال مورد توجه این تیم قرار گرفته است، پس از مذاکرات اولیه حالا بخت زیادی برای حضور در استقلال ندارد. ظاهرا موضوع از این قرار است که اولویت کادرفنی استقلال تغییر کرده و آنها بیشتر روی آندرانیک تیموریان و مهدی رحمتی به عنوان دو بازیکن باتجربه این فصل حساب کرده اند.

نکونام در حال حاضر از بخت بسیار کمی برای پوشیدن پیراهن آبی برخوردار است و باید دید در روزهای آینده کاپیتان سابق تیم ملی چه تصمیمی برای آینده اش میگیرد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس