تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز شنبه پس از ورود به شهرکرد، به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری ادای احترام کرد. به گزارش ایسکانیوز، سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی در سفر یکروزه خود به […]

[ad_1]

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح روز شنبه پس از ورود به شهرکرد، به مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس چهارمحال و بختیاری ادای احترام کرد.

به گزارش ایسکانیوز، سردار سرتیپ پاسدار دکتر حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به عنوان وزیر معین ستاد اقتصاد مقاومتی در سفر یکروزه خود به چهارمحال و بختیاری از نمایشگاه مهر ولایت دیدن و در نشست تجلیل از ستاد کاروان راهیان نور و پیاده روی اربعین حسینی در فرهنگسرای شهرکرد شرکت می کند.
سردار دهقان، علاوه بر این برنامه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان شرکت می کند و گزارشی درباره روند تحقق این ستاد دریافت خواهد کرد.
وی سپس در نشست شورای اداری استان حضور خواهد یافت و در پایان از طرح های صنعتی استان دیدار می کند.
در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی ۲۹۵ طرح و واحد صنعتی و کشاورزی راکد در استان حدود سه هزار و ۶۰۰میلیارد ریال تسهیلات دریافت می کنند.
گفتنی است استان چهارمحال و بختیاری دو هزار و ۴۴۰ شهید تقدیم میهن اسلامی کرده است.

۲۰۲/۲۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس