تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد،یحیی یوسف پور روز جمعه طی سخنانی پیش از خطب های نماز جمعه شهرستان محمودآباد ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر گفت: علیرغم اینکه عمر دولت پاکدست شهیدان رجایی و باهنر کمتر از ۴۰ روز بود ولی همچنان راه و روش آنها به عنوان یک الگو […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از محمودآباد،یحیی یوسف پور روز جمعه طی سخنانی پیش از خطب های نماز جمعه شهرستان محمودآباد ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر گفت: علیرغم اینکه عمر دولت پاکدست شهیدان رجایی و باهنر کمتر از ۴۰ روز بود ولی همچنان راه و روش آنها به عنوان یک الگو در جامعه مطرح می باشد و سادگی و ساده زیستی و سخت کوشی از مهترین ویژگی های دولت شهیدان رجایی و باهنر بوده است.


وی با اشاره به اینکه دولت نمی توانست با شعار مسیر سخت رشد و توسعه کشور را طی کند گفت: بی ثباتی اقتصادی و تورم بالای ۴۰% و سیاست های ضعیف در حوزه بین المللی و تحریم های ظالمانه و قطعنامه های ماهانه مجامع بین المللی بر علیه ایران همگی جزء مشکلاتی بود که دولت یازدهم با آن روبرو بود و موجب رکود اقتصادی در کشور شد.


وی مهمترین اقدامات دولت تدبیر و امید در کشور را کاهش تورم ۴۰ % به زیر ۱۰ % و ارتقاء رشد اقتصادی کشور از منفی شش به شاخص مثبت و افزایش دو میلیون وپانصد هزار بشکه ای صادرات نفت در کشور و کاهش ۱۵ میلیارد دلاری وارادت کالای قاچاق برشمرد و گفت: رویکرد و محورفعالیت های دولت در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری و تقویت اقتصاد درون زا می باشد.


نماینده عالی دولت در شهرستان محمودآباد با اشاره توفیقات دولت در حوزه سیاست های خارجی گفت:سربازان دیپلماسی ایران در طی ۱۸ ماه مبارزه و نه مذاکره توانستند برجام را به فرجام برسانند و نتیجه همه این اقدامات در رشد اقتصادی کشور تاثیر بسزایی خواهد داشت.


فرماندار شهرستان محمودآباد همچنین با اشاره به اقدامات دولت طی سه سال گذشته در شهرستان محمودآباد گفت: در سه سال گذشته بیش از۶۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴  میلیارد تومان در محمودآباد اجرا و به بهره برداری رسیده است .


یوسف پور افزود: ۲۴ طرح با اعتباری بالغ بر ۲۷ میلیارد و ۱۴۴ میلیون و ۷۰۰هزار تومان در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.


وی گفت : این طرح ها در ۷ حوزه کشاورزی و بهسازی روستایی ، راه ، عمران شهری ، مخابرات و بخش نیرو و ساختمانهای اداری به افتتاح خواهند رسید.


فرماندار محمودآباد افزود: ۹ طرح در بخش راه با اعتباری بالغ بر ۲میلیارد و۸۰۵ میلیون تومان و ۴ طرح در بخش کشاورزی با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۱۹۴ میلیون تومان و ۱ طرح در بخش بهسازی روستایی با اعتباری بالغ بر ۸۱۸ میلیون تومان و ۲ طرح در بخش نیرو با اعتباری بالغ بر ۵۹۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و ۲ طرح در بخش عمران شهری با عتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان و ۱ طرح در بخش مخابرات با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون تومان و ۵ طرح با اعتباری بالغ بر ۵۶۹ میلیون تومان از ره آورد دولت تدبیر و امید در هفته دولت شهرستان محمودآباد می باشد


 


 


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس