تاریخ انتشار: ۱۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] یک گروه موسیقی با هدف حمایت از «موزه عروسک‌های ملل» روی صحنه می‌رود. به گزارش ایسنا، براساس اعلام روابط عمومی گروه موسیقی «زنبورک»، عواید حاصل از این اجرا به «موزه عروسک‌های ملل» داده می‌شود. مبلغ پایه بلیت‌های این اجرا ۲۵ هزار تومان است و علاقه‌مندان می‌توانند تا هر اندازه‌ای که تمایل دارند، به موزه […]

[ad_1]

یک گروه موسیقی با هدف حمایت از «موزه عروسک‌های ملل» روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام روابط عمومی گروه موسیقی «زنبورک»، عواید حاصل از این اجرا به «موزه عروسک‌های ملل» داده می‌شود.

مبلغ پایه بلیت‌های این اجرا ۲۵ هزار تومان است و علاقه‌مندان می‌توانند تا هر اندازه‌ای که تمایل دارند، به موزه عروسک‌های ملل کمک کنند و مبلغ پرداختی خود را برای بلیت بالاتر ببرند.

کنسرت گروه «زنبورک» ۱۵ مردادماه در ساعت‌های ۱۸ و ۱۹:۳۰ در فرهنگسرای سرو به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه ساعی ۲ برگزار می‌شود.

دو کلکسیونر خصوصی در سال ۱۳۹۳، موزه‌ی عروسک‌های ملل را در منطقه‌ی پاسداران تهران و در فضایی اجاره‌ای با کمتر از یک‌هزار عروسک افتتاح و تلاش کردند، مردم را با آداب و رسوم شهرها و کشورهای مختلف آشنا کنند؛ اما در نهایت به‌دلیل برخی مشکلات ۱۵۰۰ عروسک را جمع کردند، البته به این امید که شاید با کمک خیران یا دوستدار فرهنگ، بار دیگر آن‌ها را نمایش دهند.

آن‌طور که در خبرها آمده، این موزه در طول دو سال گذشته، با مشکلاتی مانند دو بار سرقت مواجه شده است. در کنار فعالیت‌هایی که مسؤولان و موزه‌داران برای نجات موزه‌ی «عروسک‌های ملل» داشته‌اند، مژده دانش‌پژوه – طراح و تصویرگر – نیز در دو طرح وضعیت کنونی این موزه را به تصویر کشیده است. همچنین برخی موزه‌داران و دوستداران موزه با ایجاد کمپینی با نام «حمایت از موزه عروسک‌های ملل» در فضای مجازی، حمایت خود را از این موزه اعلام کرده‌اند.

پیش از این، دوستداران میراث فرهنگی و متولیان موزه از احمد مسجدجامعی – عضو شورای شهر تهران – برای حل مشکل این موزه درخواست کمک و همکاری کرده بودند.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس