تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با هنر مندی آهنگساز برجسته و نوازنده پیانو، کنسرت پیانو ملودیکا و سازهای ضربی ۳۱مرداد ماه در تالار وحدت تقدیم علاقه مندان می شود. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، سامان احتشامی در این اجرا با رپرتواری جدید و با بکار گیری آثار ماندگار موسیقی ایران […]

[ad_1]

با هنر مندی آهنگساز برجسته و نوازنده پیانو، کنسرت پیانو ملودیکا و سازهای ضربی ۳۱مرداد ماه در تالار وحدت تقدیم علاقه مندان می شود.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد رودکی، سامان احتشامی در این اجرا با رپرتواری جدید و با بکار گیری آثار ماندگار موسیقی ایران میزبان مخاطبانش خواهد بود.در این اجرای مشترک ۸۰ خواننده در قالب گروه کر فیلارمونیک ایران به رهبری علیرضا شفقی نژاد حضور خواهند داشت و هنرمندانی از جمله: سینا سلیم زاده یلدا صمدی، پیمان جوانمرد و عمران فروزش دیگر هنر مندانی هستند که در این کنسرت به هنر نمایی خواهند پرداخت.
کنسرت مشترک سامان احتشامی و علیرضا شفقی نژاد یکشنبه ۳۱مرداد ماه ساعت ۲۱ در تالار وحدت برگزار خواهد شد. علافه مندان جهت تهیه بلیط می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس