تاریخ انتشار: ۱۸ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] ارکستر سمفونیک کشور کوبا به‌مناسبت ۹۰ سالگی «فیدل کاسترو» قطعه جدیدی را تنظیم و اجرا می‌کند. به گزارش ایسکانیوز به نقل از پرنسا لاتینا، ارکستر سمفونیک ملی کوبا به‌مناسبت تولد ۹۰ سالگی «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب‬ تاریخی این کشور، قطعه‌ای را به نام «لیما و اشعار فیدل» اجرا می‌کند. «روبرتو والرا» مایستر ارکستر سمفونیک […]

[ad_1]

فیدل کاسترو

ارکستر سمفونیک کشور کوبا به‌مناسبت ۹۰ سالگی «فیدل کاسترو» قطعه جدیدی را تنظیم و اجرا می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پرنسا لاتینا، ارکستر سمفونیک ملی کوبا به‌مناسبت تولد ۹۰ سالگی «فیدل کاسترو» رهبر انقلاب‬ تاریخی این کشور، قطعه‌ای را به نام «لیما و اشعار فیدل» اجرا می‌کند.

«روبرتو والرا» مایستر ارکستر سمفونیک کوبا که استاد دانشگاه هم هست، این قطعه موسیقی را که شامل اشعاری است که با «کاسترو» تقدیم شده، تنظیم کرده است. اشعاری از «کاریلدا الیور»، «جیزز اورتا روییز»، «میترا آکوییره» و «نیکولاس گوییلن» شعرای کوبایی در این قطعه گنجانده شده است.

کنسرت ویژه جشن ۹۰ سالگی «فیدل کاستر» ۱۳ اوت در سالن تئاتر ملی کوبا برگزار می‌شود و علاوه بر نوازندگان کوبایی، میزبان یک آهنگساز روس هم خواهد بود. هنرمندان کوبایی در برنامه‌های مختلف در آن روز به رهبر انقلابی خود ادای احترام می‌کنند.

منبع ایسنا

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس