تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر: گفت: فاز دوم کارگاه‌های هم اندیشی توسعه سبز در ۲۵ روستای منتخب استان و با هدف توانمندی سازی جوانان و زنان روستایی و آموزش، توسعه و ترویج کسب و کار سبز اجرا می‌شود. به گزارش ایسنا، حسین دلشب ضمن اشاره به اجرای موفق فاز نخست طرح کارگاه‌های توسعه […]

[ad_1]

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر: گفت: فاز دوم کارگاه‌های هم اندیشی توسعه سبز در ۲۵ روستای منتخب استان و با هدف توانمندی سازی جوانان و زنان روستایی و آموزش، توسعه و ترویج کسب و کار سبز اجرا می‌شود.

به گزارش ایسنا، حسین دلشب ضمن اشاره به اجرای موفق فاز نخست طرح کارگاه‌های توسعه سبز ذیل پروژه امید اجتماعی در ۳۷ شهر استان، گفت: طراحی فاز دوم کارگاه‌های توسعه سبز انجام شده و محیط زیست اجرای فاز دوم این پروژه را نیز با جدیت دنبال خواهد کرد.

 دلشب افزود: فاز دوم کارگاه‌های هم اندیشی توسعه سبز با همکاری ۲۵ انجمن محیط زیستی استان و در ۲۵ روستای منتخب استان برگزار می‌شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر هدف اجرای این پروژه را توانمندسازی جوانان و زنان روستایی و آموزش، توسعه و ترویج کسب و کار سبز عنوان کرد.

وی ضمن یادآوری نقش و جایگاه جوامع بومی و محلی در حفاظت از محیط زیست و طبیعت، خاطرنشان کرد: شکل‌گیری و اجرای برنامه‌های متعدد با رویکرد توسعه و تقویت مدیریت مشارکتی زیست بومی در دولت یازدهم نیز با هدف تقویت همین نقش و جایگاه بوده است.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی محیط زیست (پام)، دلشب ابراز امیدواری کرد: با اجرای فاز دوم طرح کارگاه‌های توسعه سبز، شاهد شکل‌گیری الگوی موفق مشارکت پایدار جوامع بومی و محلی در مدیریت زیست بوم باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس