تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از اجرای طرح “گردشگری با صدای مهر” برای ترغیب نابینایان برای آشنایی با جاذبه های تاریخی و فرهنگی شهر تهران همزمان با آغار هفته گردشگری تا را روز ملی میراث فرهنگی در اردیبهشت ۹۶ خبرداد. به گزارش ایلنا، رجبعلی خسروآبادی گفت: راهنمایان گردشگری و […]

[ad_1]

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از اجرای طرح “گردشگری با صدای مهر” برای ترغیب نابینایان برای آشنایی با جاذبه های تاریخی و فرهنگی شهر تهران همزمان با آغار هفته گردشگری تا را روز ملی میراث فرهنگی در اردیبهشت ۹۶ خبرداد.

به گزارش ایلنا، رجبعلی خسروآبادی گفت: راهنمایان گردشگری و دانشجویان و فارغ التحصیلان  مرتبط با صنعت گردشگری می‌توانند با ارسال فایل های صوتی از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران در این طرح مشارکت کنند.


وی اجرای این طرح را در راستای اجرای شعار سازمان جهانی گردشگری ” گردشگری برای همه ” عنوان کرد و افزود: استفاده از جاذبه های گردشگری یک حق شهروندی است و نباید به دلیل معلولیت،  فردی را در استفاده از حقوق شهروندی دور نگه داشت.


خسروآبادی ادامه داد: اولین برگ از کتابچه راهنمای گردشگری برای نابینیان که به خط بریل تهیه شده است در همایش گردشگری برای همه که در پردیس دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود  رونمایی می شود.


وی از همه علاقه مندان به حوزه گردشگری خواست تا با ارسال یک فایل صوتی ، حس خوب خود در بازدید از یک جاذبه تاریخی و طبیعی را با همشهریان خود که امکان تجربه حس دیداری را ندارند تقسیم نمایند.


خسروآبادی افزود: تا پیش از فرارسیدن روز میراث فرهنگی داوری صداهای ارسالی به دبیرخانه ” گردشگری با صدای مهر”  بررسی و  به انتخاب تعدادی از شهروندان روشن دل به ۱۰ صدای برتر که بهترین حس یک جاذبه تاریخی را به شنونده منتقل کنند  هدایایی اهدا می شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس