تاریخ انتشار: ۱۷ خرد ۱۳۹۵

– مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از تشکیل و تجهیز ۴۲ اکیپ ثابت و ۵۳ اکیپ سیار در جهت کنترل و نظارت بهداشتی بر مواد خام دامی در ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی آذربایجان شرقی، امیرحسین بهداد روز یکشنبه افزود: این طرح به منظور تامین بهداشت و سلامت فرآورده های خام دامی در ماه مبارک رمضان از ۱۷ خرداد تا ۱۹ تیر سال جاری در سطح استان اجرا می شود.
وی به وظیفه اداره کل دامپزشکی در تامین امنیت غذایی از تولید تا مصرف اشاره کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان همچون سال های گذشته همکاران این اداره کل همه مراکز عرضه فرآورده های خام دامی از قبیل قصابی ها، مرغ فروشی ها، خودروهای ویژه حمل فرآورده های خام دامی، کشتارگاه های دام و طیور، سردخانه ها، کارگاه های فرآوری و بسته بندی فرآورده های خام دامی استان را تحت کنترل و نظارت ویژه قرار می دهند.
وی به بازرسی های مداوم کارشناسان این اداره کل در ماه مبارک رمضان اشاره و جلوگیری از هرگونه تخلف بهداشتی در مراکز عرضه مواد خام دامی را مورد تاکید قرار داد.
وی افزود: ساکنان این استان مطمئن باشند که هیچ گونه تخلف بهداشتی از چشمان تیز بین خدمت گذاران شان در اداره کل دامپزشکی استان پنهان نخواهد ماند.
مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی از مردم خواست تا در تهیه فرآورده های خام دامی تازه و منجمد دقت بیشتری داشته باشند و حتما به تاریخ تولید و بسته بندی آنها توجه کنند.
بهداد افزود: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق تلفن های ۱۵۱۲ و ۳۴۴۴۵۰۰۰ و ۳۴۴۳۹۲۷۲ به اداره کل دامپزشکی استان اطلاع دهند تا برخورد قانونی و لازم با متخلفان صورت گیرد.
آذربایجان شرقی با حدود سه میلیون و ۸۰۰ هزار نفر دارای ۲۱ شهرستان است و یکی از تولیدکنندگان عمده مواد خام دامی در کشور به شمار می رود.
۳۰۷۲/۵۱۸

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس