تاریخ انتشار: ۱۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: اجازه ندهیم با دستاویز قرار دادن بحث واگذاری املاک به نظام آسیب وارد شود. به گزارش ایسنا، احمد دنیامالی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه در خصوص واگذاری املاک در شهرداری تهران گفت: بیانات این فرد شفاف […]

[ad_1]

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر گفت: اجازه ندهیم با دستاویز قرار دادن بحث واگذاری املاک به نظام آسیب وارد شود.

به گزارش ایسنا، احمد دنیامالی صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به سخنان رئیس قوه قضائیه در خصوص واگذاری املاک در شهرداری تهران گفت: بیانات این فرد شفاف بوده است و پیگیری این موضوع مطالبه همه مردم و اعضای شورای شهر است.

وی با بیان اینکه به دور از هر گونه وقفه باید بگذاریم بررسی تخلفات جلو برود، تصریح کرد: نباید به دشمنان قسم خورده فرصت داد که این موضوعات را دستاویز خود قرار دهند.

وی افزود: اینکه با این موضوع بخواهیم سراسر کشور را دزدی، غارت و چپاول نشان بدهیم گناه نابخشودنی است و نباید اجازه دهیم با دستاویز قرار دادن بحث واگذاری املاک به نظام آسیب وارد شود.

وی با بیان اینکه سازمان بازرسی در شهرداری مستقر است و همه اطلاعات نیز در اختیار این سازمان قرار خواهد گرفت، گفت: یک سال از عمر شورا باقی مانده و بیایید با خویشتنداری همدیگر را تحمل کنیم تا شورای چهارم نیز عاقبت به خیر شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس