تاریخ انتشار: ۱۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: مسئولین صندوق ذخیره فرهنگیان در مورد تخلفات بانک سرمایه باید شفاف سازی کنند؛ البته به مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه کمیسیون اجازه داده شود تا کامل و شفاف در مورد تخلفات و اختلاس‌هایی که گفته شده توضیح دهد. فاطمه سعیدی […]

[ad_1]

یک عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: مسئولین صندوق ذخیره فرهنگیان در مورد تخلفات بانک سرمایه باید شفاف سازی کنند؛ البته به مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در جلسه کمیسیون اجازه داده شود تا کامل و شفاف در مورد تخلفات و اختلاس‌هایی که گفته شده توضیح دهد.

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به تخلفات مطرح در صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: شهاب الدین غندالی مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان باید مشخصا بگوید در سال ۹۲ وارث چه چیزی بوده است و امروز چه چیزی را در اختیار دارد.

وی افزود: همچنین مدیر عامل صندوق مذکور باید در مورد تخلفات بانک سرمایه به طور شفاف توضیح دهد اینکه چه کسانی در چه زمانی رانت‌ها را انجام داده‌اند و این بانک به دست چه کسانی به این سرنوشت دچار شده است.

این عضو هیات رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین بیان کرد: متاسفانه در جلسه این کمیسیون به مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان وقت کافی برای ارائه توضیحات داده نشد، و وی تنها شنونده سخنان نمایندگان بود .

نماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر این که مدیر عامل صندوق فرهنگیان باید در جلسه کمیسیون به طور شفاف توضیحاتی را در این رابطه بیان کند، گفت: رییس کمیسیون آموزش مجلس باید این فرصت و وقت را در اختیار غندالی قرار دهد تا با حضور در جلسه کمیسیون بیشتر در این باره توضیح دهد.

سعیدی در پایان خاطرنشان کرد: در اولین جلسه کمیسیون پس از تعطیلات مجلس مساله رسیدگی به صندوق ذخیره فرهنگیان در دستور کار قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس