تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴

به گزارش گذار نیوز شاخه جوانان و دانشجویان این حزب به مناسبت توافق هسته ای بیانیه ای را منتشر کردند. متن آن بدین شرح است:   بسمه تعالی بی شک به سرانجام رسیدن مذاکرات شجاع دلان ایران زمین با قدرت های جهانی، نقطه عطفی ست در تاریخ سیاسی ایران اسلامی. ملت انقلابی ایران بار دیگر […]

به گزارش گذار نیوز شاخه جوانان و دانشجویان این حزب به مناسبت توافق هسته ای بیانیه ای را منتشر کردند. متن آن بدین شرح است:

 

حاما

بسمه تعالی

بی شک به سرانجام رسیدن مذاکرات شجاع دلان ایران زمین با قدرت های جهانی، نقطه عطفی ست در تاریخ سیاسی ایران اسلامی. ملت انقلابی ایران بار دیگر با تحمل فشارهای بین المللی و ایستادگی در مقابل نادیده انگاشته شدن حقوق حقه خود از سوی قدرت های جهانی، و با حمایت از دانشمندان غیور این مرزو بوم، به جهانیان درس ایستادگی و حق طلبی داد.

ملت ایران با هدایت هوشمندانه رهبر معظم انقلاب و با نفی همیشگی سلاح های کشتار جمعی از جمله سلاح اتمی، همواره با برآب کردن پروژه ایران هراسی،منادی گفتگوی تمدن ها و پرچم دار واقعی صلح و دوستی در جهان بوده که همانا نشأت گرفته از گفتمان اصیل انقلاب اسلامی ست.

بی تردید با گشایش ایجاد شده در مذاکرات هسته ای، می توان انتظار اثرگذاری مثبت آن بر فضای اقتصادی و سیاسی داخلی را داشت که این مهم جز در سایه مدیریت صحیح و مدبرانه حاکمیت، و وحدت همه گروه های سیاسی میسر نخواهد بود.

لذا، شاخه جوانان حزب اراده ملت ایران ضمن اعلام حمایت خود از تیم مذاکره کننده هسته ای و روند مذاکرات انجام شده، و نیز تبریک موفقیت تیم مذکور و به ثمر رسانیدن زحمات شبانه روزی دانشمندان میهن اسلامی به ملت ایران، همه گروه های سیاسی و اقشار را به همدلی و همزبانی با دولت منتخب فرا می خواند. امید است در پرتو عنایات خاص خداوند در ماه ضیافت الهی، دست در دست یکدیگر، شروعی دوباره را در راه رشد و پیشرفت همه جانبه کشور رقم بزنیم.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس