تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به موفقیت طرح همیاران پلیس اظهار کرد: با کمک پلیس و وزارت آموزش و پرورش این طرح اجرایی شده و خوشبختانه توانسته‌ایم، اثرات مناسبی بر فرهنگ ترافیکی داشته باشیم. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری، در همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ ترافیک خطاب به همیاران پلیس حاضر در همایش اظهار […]

[ad_1]

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به موفقیت طرح همیاران پلیس اظهار کرد: با کمک پلیس و وزارت آموزش و پرورش این طرح اجرایی شده و خوشبختانه توانسته‌ایم، اثرات مناسبی بر فرهنگ ترافیکی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری، در همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ ترافیک خطاب به همیاران پلیس حاضر در همایش اظهار کرد: اگر امروز ما شاهد کاهش سوانح هستیم، عملکرد شما همیاران پلیس و تذکراتی که به رانندگان می‌دهید، از عوامل اصلی این مساله است.

وی با ابراز خوشحالی از اعتماد مردم به نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: ان شاءالله فرهنگ ترافیک با آموزش و آگاه سازی و برگزاری چنین مجالسی ارتقاء پیدا کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دو نهاد تاثیرگذار خانواده و مدرسه در فرهنگ‌سازی جامعه اظهار کرد: ما امروز شخصیت‌های مهمی در عرصه خدمت‌گذاری در کشور می‌بینیم و همه این‌ها در مدرسه یا نهاد خانواده، فرهنگ اسلامی – ایرانی را آموخته‌اند. همه ما به معلمان مدیون هستیم. ان‌شاءالله همه دانش‌آموزان بتوانند در آینده نقش مهمی در جامعه ایفا کنند.

به گزارش ایسنا، اشتری در جمع خبرنگاران نیز گفت: ما از کشورهایی که تجربه خوبی را در موضوعات پلیسی داشته باشند استفاده می‌کنیم و مطالعات تطبیقی خود را انجام می‌دهیم. در حال حاضر بعضی از کشورها به ما مراجعه می‌کنند و پس از مشاهده ظرفیت‌های خوب نیروی انتظامی از ما تقاضای همکاری دارند. ما در عرصه‌های آموزشی آمادگی انتقال تجربیات خود را داریم و هم‌اکنون بیش از ۱۴ کشور با ما در این زمینه ارتباط دارند.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس