تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۵

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به موفقیت طرح همیاران پلیس اظهار کرد: با کمک پلیس و وزارت آموزش و پرورش این طرح اجرایی شده و خوشبختانه توانسته‌ایم، اثرات مناسبی بر فرهنگ ترافیکی داشته باشیم. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری، در همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ ترافیک خطاب به همیاران پلیس حاضر در همایش اظهار کرد: […]فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به موفقیت طرح همیاران پلیس اظهار کرد: با کمک پلیس و وزارت آموزش و پرورش این طرح اجرایی شده و خوشبختانه توانسته‌ایم، اثرات مناسبی بر فرهنگ ترافیکی داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری، در همایش ملی طلایه‌داران فرهنگ ترافیک خطاب به همیاران پلیس حاضر در همایش اظهار کرد: اگر امروز ما شاهد کاهش سوانح هستیم، عملکرد شما همیاران پلیس و تذکراتی که به رانندگان می‌دهید، از عوامل اصلی این مساله است.

وی با ابراز خوشحالی از اعتماد مردم به نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: ان شاءالله فرهنگ ترافیک با آموزش و آگاه سازی و برگزاری چنین مجالسی ارتقاء پیدا کند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دو نهاد تاثیرگذار خانواده و مدرسه در فرهنگ‌سازی جامعه اظهار کرد: ما امروز شخصیت‌های مهمی در عرصه خدمت‌گذاری در کشور می‌بینیم و همه این‌ها در مدرسه یا نهاد خانواده، فرهنگ اسلامی – ایرانی را آموخته‌اند. همه ما به معلمان مدیون هستیم. ان‌شاءالله همه دانش‌آموزان بتوانند در آینده نقش مهمی در جامعه ایفا کنند.

انتهای پیاممنبع:ایسنا

۰۰

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس