تاریخ انتشار: ۲۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از اتمام ساخت کمپ سعیدآباد طی ۱۰ روز آینده خبر داد. به گزارش ایسنا، رضا قدیمی گفت:طی ماه های گذشته اقدامات مربوط به ساخت ۲کمپ ترک اعتیاد در دستور کار قرار گرفت که یکی از آن ها کمپ منطقه ۲۱ و دیگری کمپ سعیدآباد است. وی با اشاره […]

[ad_1]

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران از اتمام ساخت کمپ سعیدآباد طی ۱۰ روز آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، رضا قدیمی گفت:طی ماه های گذشته اقدامات مربوط به ساخت ۲کمپ ترک اعتیاد در دستور کار قرار گرفت که یکی از آن ها کمپ منطقه ۲۱ و دیگری کمپ سعیدآباد است.

وی با اشاره به آخرین وضعیت کمپ سعیدآباد عنوان کرد: در حال حاضر اقدامات نهایی مربوط به این کمپ در دست انجام است و تا ۱۰ روز دیگر کمپ سعیدآباد تکمیل می‌شود.

مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران افزود: از آن جا که بحث درمان اعتیاد کاملاً تخصصی است و شهرداری در این زمینه مسئولیت قانونی ندارد، هرگونه مشکل و مانع در خصوص واگذاری کمپ سعیدآباد رفع شد و این کمپ پس از تکمیل تحویل بهزیستی داده می شود. از این رو مسئولیت انتخاب پیمانکار و شروع به کار با مسئولان بهزیستی است.

بر اساس گزارش سایت شهرنوشت، قدیمی با بیان اینکه شهرداری مسئولیت تأمین بخشی از زیرساخت‌های درمان اعتیاد را برعهده دارد، تصریح کرد: علاوه بر کمپ سعیدآباد کمپ دیگری در منطقه ۲۱ در دست ساخت است که در آینده شاهد تکمیل آن خواهیم بود.  

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس