تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر کشور اتریش با تاکید بر اینکه سالی مانند ۲۰۱۵ که پناهندگان زیادی به اروپا هجوم آوردند نباید دوباره تکرار شود از تشدید سیاست های کشورش در قبال پناهندگان خبر داد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از نشریه “دی سایت”، “ولفگانگ سبوتکا”، وزیر کشور اتریش از تشدید سیاست های سختگیرانه کشورش در قبال پناهندگان […]

[ad_1]

وزیر کشور اتریش با تاکید بر اینکه سالی مانند ۲۰۱۵ که پناهندگان زیادی به اروپا هجوم آوردند نباید دوباره تکرار شود از تشدید سیاست های کشورش در قبال پناهندگان خبر داد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از نشریه “دی سایت”، “ولفگانگ سبوتکا”، وزیر کشور اتریش از تشدید سیاست های سختگیرانه کشورش در قبال پناهندگان خبر داده و در این باره اظهار داشت که سالی مانند ۲۰۱۵ که در آن هزاران نفر از مسیر بالکان به غرب اروپا هجوم آوردند نباید دیگر تکرار شود. ما با همه ابزاری که در اختیار داریم از این مسئله جلوگیری می کنیم.

به گزارش تسنیم، وی تاکید کرد که برای این منظور همچنین آماده است به شکست توافق پناهندگان بین اتحادیه اروپا و ترکیه تن در دهد.

“سبوتکا” همچنین گفت: باید این مسئله واضح شود که موج پناهندگان دیگر هیچ شانسی برای رسیدن به اتریش ندارد.

از ژانویه گذشته اتریش مرتبا از فرهنگ خوش آمد گویی ابتدایی خود در قبال پناهندگان فاصله می گیرد. هفته آینده یک لایحه در این کشور تحت بررسی قرار می گیرد که پیش بینی می کند پناهندگان بتوانند در مرزهای اتریش از ورود به این کشور ممانعت شوند.

وزیر کشور اتریش همچنین خواستار حفاظت از مرزهای اتریش در برابر هجوم پناهندگان شده و تاکید کرد که پناهندگان اقتصادی که به صورت غیر قانونی در کشور ما اقامت دارند باید در آِینده با زندان مجازات شوند.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس